SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

  • 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
  • 636-1.jpg
UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Wakacje dobiegły końca i 2 września 2019 roku uroczystym apelem o godz. 9:00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego uroczystość rozpoczął dyrektor p. Józef Korpas. Po powitaniu uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz wszystkich przybyłych gości przedstawił najważniejsze informacje o organizacji pracy w bieżącym roku szkolnym.
Nie mogło zabraknąć też miejsca na wspomnienie wydarzeń związanych z wybuchem II wojny światowej. Tak jak co roku przedstawiciele samorządu szkolnego złożyli kwiaty i zapalili znicze pod pomnikiem upamiętniającym poległych w obronie Ojczyzny.
Rok szkolny 2019/2020 to przede wszystkim ogromne zmiany, które w naszej szkole związane są z urlopem zdrowotnym kilku nauczycieli ale także z odejściem czterech pracowników naszej szkoły na emeryturę. Składając życzenia pomyślności i uznania dyrektor podziękował odchodzącym Paniom za wszelki trud jaki włożyły w wykonywaną pracę przyczyniając się przy tym do rozwoju szkoły.
Na zakończenie dyrektor życzył wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku, nauczycielom wytrwałości, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci.
W Punkcie Przedszkolnym inauguracja roku szkolnego odbyła się o godzinie 11:00. Dyrektor przywitał przybyłych rodziców i dzieci po czym przedstawił najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania Punktu Przedszkolnego. Kończąc przemowę życzył dzieciom powodzenia a rodzicom zadowolenia z dzieci.
    IMG 5370 IMG 5373 
                                 IMG 5377

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk