SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

  • 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
  • 636-1.jpg
W dniach 27-28.09.2019r. odbył się III Pieszy Rajd „Strasznie fajny weekend w Straszowie”, organizowany przez SK PTSM w Szkole Podstawowej im. Zofii Grzybowskiej we współpracy z Oddziałem Terenowym PTSM w Piotrkowie Tryb. Po raz pierwszy udział w rajdzie wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej w Ręcznie:
Radosław Górski, Zuzanna Górska,  Julia Haręza, Zuzanna Kowalska, Gabriela Krasoń, Oliwia Sobczyk, Julia Strzelczyk i Patryk Wilczyński.
W pierwszym dniu uczestnicy brali udział w konkursach wiedzy i umiejętności: wiedzy o PTSM i Gminie Rozprza, przyrodniczo – ekologicznym, plastycznym nt.: „Aktywnie po zdrowie”, konkursie promującym zdrowe żywienie połączonym z degustacją – „Zdrowie na talerzu” oraz turnieju sportowym. Wieczór uczestnicy spędzili przy ognisku, po którym odbył się konkurs piosenek promujących zdrowie „My zdrowe dzieciaki”. Finałem dnia była dyskoteka dla uczestników rajdu.
Drugi dzień rozpoczął się od wspólnego śniadania, po którym uczestnicy wzięli udział w grze terenowej na terenie szkoły. Celem drużyn było odszukanie w terenie zaznaczonych na mapie punktów przy których czekały zadania przygotowane przez uczniów ze szkoły w Straszowie. Wszyscy uczestnicy zabawy dowiedzieli się: „Czy w Straszowie straszy? Oraz czy w zdrowym ciele jest zdrowy duch?”.
Na zakończenie rajdu dyrektor szkoły ogłosiła wyniki konkursów i wręczyła uczestnikom nagrody oraz zaprosiła na kolejny rajd za rok.
Zredagował: Bartłomiej Skowron
IMG 1355IMG 1356IMG 1357IMG 1358IMG 1359

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk