SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

  • 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
  • 636-1.jpg
12 listopada 2019r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczniowie klasy VIII wraz z chórem zaprezentowali inscenizację przybliżającą nam najważniejsze fakty historyczne związane z utratą i ponownym odzyskaniem niepodległości.
Przy użyciu prostych środków wyrazu plastycznego i dramaturgii udało się skupić uwagę oglądających. Uczniowie w przekonujący sposób wyśpiewali nastroje polskiego ludu: smutek, waleczność oraz wielką radość ze zwycięstwa. Pięknie żyć w wolnym kraj, cieszyć się każdym dniem żyć. W trakcie uroczystości można było usłyszeć przepiękne utwory muzyczne oraz wiersze o tematyce patriotycznej. Dzień ten w naszej szkole stał się dla wielu lekcją historią. Jesteśmy dumni, że jesteśmy Polakami.
Na zakończenie apelu miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów podsumowujących akcję "Kasztanobranie" , które otrzymały wszystkie klasy oraz talonów z nagrodami pieniężnymi ufundowanymi przez Radę Rodziców dla klas, które zajęły trzy pierwsze miejsca. Wyróżnione zostały także dzieci z Punktu Przedszkolnego, które otrzymały słodycze.

Zredagowała: R.Banaszczyk
IMG 6326 IMG 6252 IMG 6267IMG 6286 IMG 6300 IMG 6259IMG 6316

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk