SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

  • 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
  • 636-1.jpg
W listopadzie został rozstrzygnięty, ogłoszony w październiku, szkolny konkurs na najładniejszą zakładkę do książki.Komisja w składzie:Małgorzata Łukasińska, Monika Przewoźnik i Katarzyna Piwowarczyk przyznała :
I miejsce Natasza Janiec
II miejsce Lena Michalska
III miejsce Lena Piętos
Wyróżnienia zdobyli: Julia Matusik, Ewa Skrobek, Szymon Stępień, Paweł Jakubczyk, Roksana Pawlak, Natalia Korpas, Daria Kulawiak.
Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu.
25 listopada w szkolnej bibliotece obchodzony był Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia uczniowie mogli przynieść swoje pluszaki, pochwalić się nimi i o nich opowiedzieć.Gośćmi biblioteki były przedszkolaki i uczniowie z "zerówki " wraz z opiekunami.Dzieci pochwaliły się swoimi misiami, obejrzały wystawkę pluszaków i książek o misiach. Zapoznały się także z pracą biblioteki oraz obejrzały bajkę o misiu Uszatku. Na pożegnanie dzieci otrzymały malowanki z misiami i zakładki . Starsze dzieci wykonały malowanki o pluszakach , uzupełniły też obrazki z misiami. Z ich prac powstała wystawka.
29 listopada, w przeddzień Andrzejek, w szkolnej bibliotece uczniowie mogli sobie powróżyć. Pomagała im w tym czarodziejska kula. Tego dnia bibliotekę odwiedziło ponad 70 osób. Warunkiem udziału w zabawie było wypożyczenie przynajmniej jednej książki. Uczniowie otrzymali kolorowe zakładki i słodkie upominki.
W listopadzie uczniowie, w ramach plebiscytu mogli wybrać swoją ulubioną książkę. Głosowanie trwało przez cały miesiąc. Po przeliczeniu głosów okazało się, że pierwsze miejsce zajęła książka Terri Libenson "Niepokorna Nika". Na drugim miejscu uplasowała się książka Agnieszki Chylińskiej "Zyzia i Giler", trzecie miejsce przypadło Cecile Auibry i jej "Belli i Sebastianowi. Czwarte miejsce zajęła seria "Nela mała reporterka", a piąte cykl J.Rowling o przygodach Harrego Pottera.
Zredagowała K. Piwowarczyk

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk