SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

  • 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
  • 636-1.jpg

Klasyfikacja końcoworoczna

2020/2021

     W wyniku klasyfikacji końcoworocznej w roku szkolnym 2020/2021 w klasach 0 – III najlepsze wyniki osiągnęło 36 uczniów co stanowi 39%. W klasach IV – VIII najlepsi uczniowie to ci, którzy otrzymali średnią ocen z przedmiotów 4,75 i więcej oraz jedną z dwóch najlepszych ocen z zachowania. Tych uczniów jest 51 co stanowi 37%. Nagrody książkowe, czyli średnią 5,0 i powyżej w klasach IV – VIII uzyskało 29 uczniów co stanowi 21%.

NAJLEPSI UCZNIOWIE W SZKOLE:

1. Kinga Babczyńska kl. VIII - 5,55

2. Piętos Lena kl. IV – 5,45

3. Kulawiak Daria kl. IV – 5,36

    Michalska Lena kl. IV – 5,36

    Sosnowska Katarzyna kl. IV – 5,36

W KLASYFIKACJI KLAS NAJLEPSZE KLASY TO:

1. KLASA IV – średnia klasy 4,87

2. KLASA VI A – średnia klasy 4,44

3. KLASA V – średnia klasy 4,38

NAJLEPSZĄ FREKWENCJĘ WŚRÓD KLAS „0” - III OSIĄGNĘLI UCZNIOWIE KLAS:

1. KLASA II – 95%

2. KLASA III – 92%

3. KLASA I A – 91%

NAJLEPSZĄ FREKWENCJĘ WŚRÓD KLAS IV-VIII OSIĄGNĘLI UCZNIOWIE KLAS:

1. KLASY IV, V, VI A – 95%

2. KLASA VII B – 94%

3. KLASY VI B i VII A – 93%

W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH NAJLEPSZE WYNIKI UZYSKALI:

KLASA „0” A

1. Ożarek Wojciech

2. Prochoń Lena

3. Świstak Igor

4. Tręda Barbara

KLASA „0” B

1. Nowak Gabriela

2. Patek Natalia

3. Składnik Anna

4. Skrobek Dawid

5. Stępień Oskar

6. Szymczyk Natalia

KLASA I A

1. Dorosławska Hanna

2. Korpas Amelia

3. Michalska Maria

4. Tręda Iga

KLASA I B

1. Bańkowska Iga

2. Cieślik Krzysztof

3. Danecka Aniela

4. Hofman Lena

5. Jagieło Helena

6. Mrugała Joel

KLASA II

1. Chablewski Adam

2. Gaj Aleksander

3. Korycińska Klaudia

4. Kozielewska Zofia

5. Ożarek Stanisław

6. Sosnowska Patrycja

7. Stępień Szymon

KLASA III

1. Korpas Natalia

2. Kowalski Mikołaj

3. Królikowski Oliwier

4. Łysoń Marcel

5. Sala Nikola

6. Szmalec Dawid

7. Tokarski Adam

8. Wołczyk Piotr

9. Zimny Mateusz

KLASA IV

1. Piętos Lena – 5,45

2. Sosnowska Katarzyna – 5,36

3. Michalska Lena – 5,36

4. Kulawiak Daria – 5,36

5. Janiec Natasza – 5,30

6. Michalczyk Karolina – 5,27

7. Piątek Zuzanna – 5,18

8. Mazurek Barbara – 5,18

9. Jakubczyk Paweł – 5,09

10. Tręda Maria – 5,09

11. Cieślik Filip – 5,0

12. Patek Wojciech – 5,0

13. Wilczyńska Wiktoria – 5,0

14. Ogłoza Kalina – 4,82

15. Strzelczyk Magdalena – 4,91

16. Wilczyńska Natalia – 4,82

KLASA V

1. Kołek Michał-5,25

2. Krasoń Maja – 4,83

3. Skrobek Adam-4,83

4. Stępień Karolina-4,83

5. Bałazińska Małgorzata – 4,75

KLASA VI A

1. Gaj Nadia-5,31

2. Kulikowska Marcelina-5,31

3. Zimna Zuzanna-5,15

4. Borkowski Kacper – 5,0

5. Purgał Bartłomiej - 4,85

6. Bobras Judyta - 4,77

KLASA VI B

1. Skrobek Szymon - 5,31

2.Tręda Michalina - 5,15

3.Danecka Antonina - 5,08

4.Tręda Zuzanna - 5,0

5. Gołatka Maja – 4,78

KLASA VII A

1. Stępień Jagoda-5,14

2. Janiszewska Sandra – 5,08

3. Banaszczyk Natasza - 5,07

4. Patek Natalia - 5,07

5. Haręza Julia - 5,0

6. Kowalska Zuzanna - 5,0

7. Krasoń Gabriela - 5,0

8. Strzelczyk Julia- 5,0

KLASA VII B

1. Leszczyńska Emilia - 5,29

2. Kowalski Szymon- 5,21

3. Stępień Julia - 5,0

4. Koryciński Jakub - 4,93

5. Auguścik Martyna - 4,86

6. Jędrzejczyk Julia – 4,79

KLASA VIII

1.Babczyńska Kinga - 5,55

2. Piątek Wiktoria - 5,28

3. Szmalec Oliwia - 5,16

4. Borkowska Aleksandra - 4,89

5. Górski Radosław – 4,78

Wszyscy uczniowie szkoły otrzymali promocję do następnej klasy bądź ukończyli szkołę.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy udanych wakacji.

IMG 0724IMG 0772

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Podręczniki 2021/22

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk