SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

  • 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
  • 636-1.jpg
Atrakcyjny program miały obchody Dnia Dziecka w naszej szkole. Rozpoczęły się zwiedzaniem ciekawej wystawy „Skarby mórz i oceanów", na której wystawca Stanisław Jantura z Chęcin zademonstrował ok. 500 okazów flory i fauny mórz i oceanów. Uczniowie z zainteresowaniem obserwowali rekina koralowego, egzotyczne kolekcje ryb, ciekawe okazy rozgwiazd, gębali, jeżowców czy ozdobne muszle.
Następnie odbyła się część rekreacyjno-sportowa, podczas której uczniowie poszczególnych klas na wesoło rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach, np. w przeciąganiu liny czy w wyścigu z piłką.
Jak na taki dzień przystało nie obyło się bez życzeń i upominków, które złożyli i wręczyli przedstawiciele Rady Rodziców i Dyrektor Szkoły.

Jak co roku z okazji Dnia Dziecka wójt gminy Ręczno p. Piotr Łysoń na kilka godzin oddał swój urząd we władanie jednej z uczennic szkoły. W tym, roku zaszczyt ten przypadł Klaudii Zawłockiej z kl. III A.
W trakcie urzędowania Klaudia miała okazję zapoznać się z funkcjonowaniem urzędu i z zadaniami poszczególnych wydziałów.
Na zakończenie tej przygody na szkolnym apelu wójt wręczył Klaudii upominki, wyraził zadowolenie z jej pracy oraz złożył życzenia wszystkim uczniom z okazji ich święta. Natomiast Klaudia podzieliła się swymi wrażeniami z pobytu w Urzędzie Gminy zapewniając, że był to dzień, który zapamięta na długo.


dzien dziecka2

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk