SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

 • 1a.JPG
 • 2a.JPG
 • 4a.JPG
 • 5.JPG
 • 636-1.jpg
Filtr
 • 25 kwietnia gościliśmy w naszej szkole aktora scen krakowskich - pana Andrzeja Jurczyńskiego. To już drugie nasze spotkanie z artystą w tym roku szkolnym.  Tym razem przedstawił nam swój monodram, przygotowany na podstawie fragmentów epopei „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza pt. „Spór o zamek, czyli ostatni zajad na Litwie”.
 • Kolejnym sukcesem  wokalistek i zespołu "Iskierki" zakończył się  Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów, który odbył się 22 kwietnia w Woli Krzysztoporskiej. Nagrodę Starosty Powiatu Piotrkowskiego otrzymała Zuzanna Kowalska z kl. III A w kategorii soliści klas I-III oraz zespół "Iskierki" w kategorii zespołów klas I-III szkoły podstawowej. W kategorii soliści klas IV - VI  I miejsce zdobyła Emilia Margas, natomiast w kat. gimnazjum wyróżnienie otrzymała Urszula Margas. Uczennice do kunkursu przygotowywała nauczycielka muzyki p. Justyna Pakosz - Kowalska
 • jajo wielkanoc
  Szkolny Konkurs Plastyczny na ozdoby wielkanocne rozstrzygnięty. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. 
  Podczas oceniania prac jury  zwracało uwagę na walory artystyczne, pomysłowość, różnorodność użytych materiałów oraz nawiązanie do bogatego folkloru związanego z Wielkanocą. Prace uczniów zachwycają oryginalnością i niezwykłą starannością wykonania. Wybór najładniejszej palmy i ozdoby wielkanocnej przysporzył jury wiele trudności. 
 • W dniu 29.03.2017 r.  w strażnicy PSP w Piotrkowie Tryb. odbyły się po raz 40. eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Gminę Ręczno reprezentowali uczniowie naszej szkoły: w kategorii szkół podstawowych uczeń klasy VI - Mateusz Skrobek, w kategorii szkół gimnazjalnych uczennica klasy III - Katarzyna Cieślik. W wyniku rywalizacji finałowej oboje zajęli II miejsca. Uczniów do Turnieju przygotowywały: Jolanta Patura (SP) i Bogumiła Stojecka (G).
 • Już po raz dziewiąty odbył się finał Szkolnego Konkursu Historycznego. Tym razem tematem była epoka odrodzenia zwana renesansem.Finał poprzedzony był pisemnymi eliminacjami w których wzięło udział 30 uczniów z klas I – III gimnazjum. Do finału zakwalifikowali się: Magdalena Guziak, Katarzyna Cieślik, Adam Cieślik, Agata Stefańska, Urszula Margas i Paulina Krasoń.W finale uczniowie odpowiadali na sześć pytań a ich odpowiedzi oceniała Komisja Konkursowa.Po finałowej rozgrywce okazało się, że zwycięzcą konkursu została Paulina Krasoń, drugie miejsce zajął Adam Cieślik, a trzecie Agata Stefańska.
 • 3 kwietnia 2017r. uczniowie klasy V i VI wraz z wychowawczyniami p. R.Banaszczyk i p.R.Purgał wybrali się do kina na projekcję filmu pt. "Był sobie pies". Film ten to poruszająca, wzbudzająca wiele emocji i pełna nadziei opowieść o oddanym psie, którego życiową misją jest wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości i pogody ducha. Nie brak też w tej historii obrazów okrucieństwa i braku odpowiedzialności.
 • Tematyka zajęć w miesiącu marcu nawiązywała do zmian zachodzących w pogodzie, symptomów budzącej się przyrody oraz zwierząt prehistorycznych.Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach plastycznych wykonując prace z masy solnej, a także tworząc z różnorodnych materiałów wiosenne kwiaty, ptaki, zwierzęta oraz kalendarze pogody.
  11a1f1e
 • "Gimnazjum... i co dalej?" pod takim tytułem odbył się w naszej szkole tegoroczny Dzień Otwartych Drzwi. Celem spotkania było przedstawienie uczniom klasy III gimnazjum oraz ich rodzicom oferty edukacyjnej na rok szkolny 2017/2018.
 • 23. 04. 2016r. w Woli Krzysztoporskiej odbył się Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Wokalno-Tanecznych, Wokalnych, Wokalno-Instrumentalnych. Uczennice naszej szkoły zajęły:
  -I miejsce w kategorii soliści klas I-III SP Zuzanna Kowalska (uczennica kl. II A SP);
  -I miejsce w kategorii duety GM Małgorzata i Aleksandra Dura(uczennice kl. III GM).
  Serdecznnie gratulujemy!
  Uczennice do konkursu przygotowała J. Pakosz-Kowalska
 • W dniach 18 - 20 kwietnia 2016r 27 uczniów klasy trzeciej przystąpiło do egzaminu gimnazjalnego. Egzamin składał się z trzech części.
 • 13. 04. 2016r. w naszej szkole odbyła się lekcja pokazowa, prowadzona przez nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół Rolniczych w Bujnach.
 • 18. 04. 2016r. uczniowie klas IIa i II b SP odwiedzili Przedborskie Muzeum Ludowe. W miłej i serdecznej atmosferze pod okiem założyciela i dyrektora muzeum p. Tadeusza Michalskiego poznali kulturę ludową Przedborza i okolic.
 • 14 kwietnia 2016r. w PZSG w Ręcznie odbył się Dzień Otwartych Drzwi dla szkół ponadgimnazjalnych z powiatu piotrkowskiego i radomszczańskiego. Celem spotkania było przedstawienie ofert edukacyjnych uczniom klasy trzeciej naszego gimnazjum oraz ich rodzicom.
 • Dwoje uczniów z naszej szkoły: Małgorzata Dura i Albert Będkowski po eliminacjach szkolnych zakwalifikowało się do etapu rejonowego XX Interdyscyplinarnego Ekologiczno – Regionalnego Województwa Łódzkiego , który odbył się 18 .03.2016 roku w Piotrkowie Tryb.. Sukces w tym etapie osiągnął Albert Będkowski, kwalifikując się do etapu wojewódzkiego. Finał konkursu odbędzie się 9 maja 2016r.
  Uczniów do konkursu przygotowały : p. Aurelia Kusa i p. Beata Widulińska.
 • W dniach 6.04 i 7.04 2016r. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Spale.
  Podczas tych zawodów uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczące sukcesy:
 • W dniu 8 kwietnia 2016 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski uhonorował laureatów i finalistów tychże konkursów. Wśród nich była uczennica naszego gimnazjum Katarzyna Cieślik wraz z opiekunem Renatą Bukacką. Kasia jest laureatką konkursu z języka niemieckiego. Otrzymała nagrodę książkową, list gratulacyjny oraz zaświadczenie, na podstawie którego zostanie zwolniona z części językowej egzaminu gimnazjalnego. Serdeczne gratulacje.
  DSC 0357 DSC 0361 crop
 • We wtorek, 5 kwietnia 20 szóstoklasistów przystąpiło do sprawdzianu. Tegoroczni szóstoklasiści to ostatni rocznik uczniów przystępujących do tego typu egzaminu.
 • Kolejnym sukcesem naszych wokalistek zakończył się XI Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych i Wokalnych, który odbył się 25 kwietnia w Woli Krzysztoporskiej. Emilia Margas        w kategorii klas I-III i Urszula Margas w kategorii klas IV –VI zdobyły II miejsce. Duet Aleksandra                i Małgorzata Dura otrzymał jedyną przyznaną nagrodę w kategorii zespół wokalny gimnazjum.
 • Urszula Margas zajęła I miejsce w finale VII Szkolnego Konkursu Historycznego dla szkół podstawowych pn.„70 rocznica zakończenia II wojny światowej" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Stobnicy. W konkursie wzięły udział : SP w Stobnicy, SP w Klementynowie i SP w Ręcznie. Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice: Agata Stefańska z kl. V oraz Urszula Margas z kl. VI.
 • Dzisiaj, testami ze znajomości języka obcego, 36 uczniów gimnazjum w Ręcznie zakończyło maraton egzaminacyjny. Test z wiedzy humanistycznej był pierwszą z trzech części egzaminu. Rozpoczął się we wtorek, 21 kwietnia dokładnie o godzinie 9:00. Uczniowie rozwiązywali testy z historii i Wos – u, a po godzinnej przerwie z języka polskiego.
 • 16 kwietnia w kościele parafialnym w Ręcznie odbył się pogrzeb generała Stanisława „Burzy" Karlińskiego – żołnierza Armii Krajowej i dowódcy oddziału partyzanckiego „Burza". Stanisław „Burza" Karliński był związany rodzinnie z Ręcznem, a w swej żołnierskiej działalności walczył ze swym oddziałem na terenie nadpilicznym. W uroczystości pogrzebowej naszą szkołę reprezentowała delegacja uczniów, nauczycieli i pracowników na czele z dyrektorem Józefem Korpasem.
 • 15.04.2015 r. w Łodzi w murach Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów Przedmiotowych Konkursów Kuratoryjnych. Jedną z laureatek była uczennica naszej szkoły Aleksandra Piątek. Jako laureatka Przedmiotowego Konkursu z Języka Niemieckiego otrzymała z rąk Łódzkiego Kuratora Oświaty dyplom oraz nagrodę rzeczową.
 • 10 kwietnia 2015 r. w PZSG w Ręcznie odbył się Dzień Otwartych Drzwi dla szkół ponadgimnazjalnych         z powiatu piotrkowskiego i radomszczańskiego. Celem spotkania było przedstawienie oferty edukacyjnej uczniom klas trzecich naszego gimnazjum oraz ich rodzicom.
 • Katarzyna Cieślik zajęła III miejsce w Międzyszkolnym konkursie pt. „Witos znany i nieznany", który  odbył się 12.04.2015 r. w Bujnach. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych woj. łódzkiego. Nasze gimnazjum reprezentowały trzy uczennice: Kinga Wilczyńska, Roksana Kowalska z kl. III B oraz Katarzyna Cieślik z kl. I.
 • Srebrny i dwa brązowe medale zdobyli nasi uczniowie w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych zrzeszenia LZS woj. łódzkiego, które odbyły się 10 kwietnia w Wolborzu. Uczennice klasy IV wywalczyły miejsca na podium w biegu na 600 m - II miejsce zajęła Maria Zimna, natomiast III – Małgorzata Stępień. Sukces odniósł również uczeń klasy I gimnazjum – Michał Hajzler, który w biegu na 1500 m zdobył II miejsce. Uczniowie do zawodów przygotowywali się pod okiem p. Elżbiety Stefańskiej oraz p. Jolanty Patury.
 • Kilkanaście pomysłowych i starannie wykonanych prac zostało nagrodzonych i wyróżnionych w tegorocznym szkolnym konkursie na najciekawszą ozdobę wielkanocną. Przed komisją stanęło niełatwe zadanie wyłonienia zwycięzców. Autorzy prac, jak co roku, popisali się kreatywnością i zaprezentowali piękne stroiki i kartki wielkanocne wykonane z przeróżnych materiałów – styropianu, makaronu, masy solnej, włóczki. Jury konkursu doceniło zaangażowanie uczestników i przyznało kilka równorzędnych nagród.
 • Egzamin gimnazjalny z części humanistycznej za nami. Wczoraj trzecioklasiści zdawali testy z wos -u, historii i języka polskiego. Dzisiaj, 24 kwietnia 2014 roku, drugi dzień egzaminacyjnych zmagań.
 • 16 kwietnia 2014 roku  zebraliśmy się na apelu z okazji kanonizacji papieży: Jana Pawła II i Jana XXIII. Kanonizacja odbędzie się 27 kwietnia 2014 r. w Niedzielę Miłosierdzia Bożego w Watykanie. W związku z tak ważnym wydarzeniem, zaprosiliśmy całą społeczność szkolną do przypomnienia sobie życia i drogi do świętości naszego rodaka Jana Pawła II i Jego poprzednika Jana XXIII. Gościem honorowym był ks. Proboszcz Jerzy Grąbkowski.
 • 14.04.2014 r. dzieci i młodzież z Publicznego Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego im. Piotra Szymanka w Ręcznie miała niecodzienną możliwość spotkania się z mistrzem Europy, wicemistrzem świata w siatkówce z Michałem Bąkiewiczem. Wizyta rozpoczęła się ogólnym spotkaniem, gdzie po przedstawieniu kariery sportowej Michała Bąkiewicza uczniowie zadawali pytania.
 • III miejsce w kategorii zespołów zajęły uczennice kl. I - Aleksandra i Małgorzata Dura  w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej 'Little Stars of Big Stage", który odbył się 4 kwietnia w Moszczenicy. Jury wyróżniło również Izę Niezbecką z kl. III, która występowała w kategorii solistów. 
 • 03.04.2014r. w Publicznym Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Ręcznie odbył się Dzień Otwartych Drzwi dla szkół ponadgimnazjalnych z powiatu piotrkowskiego i radomszczańskiego. Celem spotkania było przedstawienie oferty edukacyjnej uczniom klas trzecich naszego gimnazjum.
 • Wokaliści naszej szkoły triumfowali podczas IX Powiatowego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Wokalnych, Tanecznych i Instrumentalnych w Wolborzu. Nagrody starosty powiatu piotrkowskiego zdobyły: Marta Marszalik kategorii soliści klas I – III za „Piosenkę drewnianych lalek", duety: Marta Marszalik i Patrycja Stępień w kategorii zespoły wokalne za wykonanie piosenki „Śpiewam i tańczę" oraz Aleksandra i Małgorzata Dura, które zaprezentowały piosenkę „ Budzi mnie miłość". W kategorii soliści gimnazjum II miejsce wyśpiewał Erwin Grodek utworem „Miejcie nadzieję" z repertuaru Jacka Wójcickiego. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów.
 • Dzisiaj 42 uczniów gimnazjum w Ręcznie przystąpiło do egzaminów podsumowujących ich naukę w szkole. Uczniowie już za sobą mają testy z języka polskiego, historii i Wos – u. Jutro, 24 kwietnia, będą zdawali egzaminy z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, natomiast 25 kwietnia sprawdzana będzie wiedza z wybranego języka obcego. Wyniki egzaminu uczniowie poznają w czerwcu.
 • 18.04.2013 r. odbyły się eliminacje pisemne powiatowego konkursu wiedzy o Unii Europejskiej i samorządzie terytorialnym pt. "Moja mała ojczyzna w Europie". W eliminacjach wzięło udział 10 gimnazjalistów z klas I - II. Do etapu II, który odbędzie się 18 maja w Srocku, zakwalifikowali się: Mateusz Malinowski - kl. II B, Wiktoria Kopacka kl. II B, Wiktor Kobędza kl. II B oraz Bartosz Wroński kl. I B.
 • W czwartek 4 kwietnia 17 szóstoklasistów naszej szkoły napisało swój najpoważniejszy jak do tej pory sprawdzian. Już o godzinie 9:00 uczniowie rozpoczęli pracę z zestawem zadań. Przez 60 minut musieli wykazać się umiejętnościami z zakresu m. in. rozumienia tekstu, pisania i liczenia. Na sprawdzian szóstoklasisty składają się zadania z matematyki i przyrody, historii i języka polskiego. Wyniki uczniowie poznają pod koniec maja.
 • Drużyna siatkarek z gimnazjum w Ręcznie zajęła III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych , które odbyły się 5 kwietnia 2013r. w Wolborzu. Skład drużyny: Weronika Stańczak, Sylwia Woźniak, Violetta Stobiecka, Maja Krasoń, Patrycja Migocka, Katarzyna Lewańska, Karolina Stefańska, Agata Skalska, Klaudia Zawłocka, Filocha Milena, Paula lewandowska. Opiekunem drużyny jest p. Elżbieta Stefańska.
 • W ramach projektu edukacyjnego prowadzimy zajęcia aerobiku dla chętnych uczniów naszej szkoły. Pierwsze zajęcia odbyły się 27.02.2013r. , kolejne będą dobywały się raz w tygodniu - w każdą środę na 15 minutowej przerwie. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród dziewcząt.zdrowo sie odzywiam- aerobik
 • 4 kwietnia w PZSG W Ręcznie odbyły się IV Targi Edukacyjne, podczas których swoją ofertę prezentowało dziesięć szkół ponadgimnazjalnych z powiatu piotrkowskiego. Przedstawiciele poszczególnych szkół starali się, by na spotkaniu zachęcić jak największą grupę gimnazjalistów do kontynuowania nauki w ich szkole. Prezentowali filmy promujące swoje placówki, rozdawali ulotki i foldery informacyjne, podkreślali osiągnięcia w różnych dziedzinach.
 • 27 kwietnia 2012r. odbyły się w Wolborzu Wiosenne Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w ramach ogólnopolskich "Dni Olimpijczyka". Wspaniale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły - I miejsce w biegu na 800 m zdobyła Paulina Andreuczennica kl. VI.
 • 27 kwietnia w Publicznym Zespole Szkolno - Gimnazjalnym odbył się Szkolny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie i Ruchu Drogowym. W turniejowe szranki stanęły trzy osobowe zespoły reprezentujące klasy IV - VI. Turniej wygrał zespół klasy VI - Aleksandra Piątek, Paula Babczyńska oraz Tomasz Janiec, który popisał się wspaniałą znajomością zasad i przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnością bezpiecznego poruszania się po miasteczku drogowym.
 • 24 kwietnia o godzinie 9.00 rozpoczął się egzamin gimnazjalny, do którego przystąpiło 55 uczniów naszej szkoły. Trzecioklasiści są pierwszym rocznikiem, który zmierzy się z nową formułą egzaminacyjną. Po raz pierwszy wyodrębnione zostały zadania z języka polskiego i matematyki. Dzisiaj sprawdzana była wiedza humanistyczna, uczniowie rozwiązywali test z historii i wiedzy o społeczeństwie. Po 45 minutowej przerwie przystąpili do zadań z z języka polskiego.
 • Urszula Margas i Karolina Sobczyk podczas VII Powiatowego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Wokalno-Tanecznych, Tanecznych, Wokalnych, Wokalno-Instrumentalnych w Wolborzu zaprezentowały wysoki poziom umiejętności wokalnych. Ula zajęła I miejsce w kategorii soliści klas I -III szkół podstawowych, natomiast Karolina wyśpiewała III miejsce w kat. soliści klas gimnazjalnych.
 • Olbrzymi sukces odniosła drużyna siatkarek w mistrzostwach rejonu, które odbyły się
  w Tomaszowie Mazowieckim. Nasze dziewczęta pod opieką p. E. Stefańskiej reprezentowały powiat piotrkowski i w turnieju finałowym zajęły II miejsce. Mistrzowska drużyna wystąpiła w składzie: Weronika Stańczak,Sylwia Woźniak, Violetta Stobiecka, Maja Krasoń, Patrycja Migocka, Katarzyna Lewańska, Martyna Krasoń, Kinga Lewańska, Magdalena Piwowarczyk i Monika Skórniewska.
 • Ile waży wirus? Czy łoże fakira jest wygodne? Jak wywołać niszczycielskie tornado? I czy można zbudować most bez użycia gwoździa? Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań znaleźli nasi gimnazjaliści w Centrum Nauki i Techniki Kopernik w Warszawie, które odwiedzili 17.04.2012r. Uczniowie klas II i III A w pięciu tematycznych galeriach: „Re: generacja", "Człowiek i Środowisko", Korzenie cywilizacji", "Świat w ruchu", "Strefa Światła" mieli szansę zmierzyć się z uczuciem utraty równowagi w specjalnych pomieszczeniach, doświadczyć trzęsienia ziemi, mogli również na chwilę zamienić się w detektywa i rozwikłać kryminalną zagadkę.
 • 13 kwietnia 2012r. odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Moszczenicy, który dla naszych solistek z gimnazjum zakończył się wspaniałym sukcesem. II miejsce zajęła Anna Przewoźnik, III Izabela Niezbecka, natomiast wyróżnienie otrzymała Ewelina Sobczyk.
 • Dziś 16 uczniów klasy szóstej przeszło pierwszy, ważny egzamin w swoim życiu. Punktualnie o godz. 9.00 szóstoklasiści pisali sprawdzian, który jest jednym z warunków ukończenia szkoły podstawowej. Przez 60 minut uczniowie rozwiązywali zadania, sprawdzające wiedzę z zakresu czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce. Oficjalne wyniki sprawdzianu uczniowie poznają 22 czerwca.
 • 2 kwietnia 2012r. W PZSG w Ręcznie odbyły się III Targi Edukacyjne, organizowane dla uczniów klas III w ramach preorientacji zawodowej oraz doradztwa zawodowego. Od godziny 10:00 do godz. 13:00 w hali sportowej trwały spotkania z przedstawicielami 13 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu piotrkowskiego, którzy zaprezentowali pełną i bardzo szeroką ofertę edukacyjną dla naszych przyszłych absolwentów.
 • Obchody Światowego Dnia Ziemi, które co roku odbywają się 22 kwietnia, w 2011 roku obchodzone są podczas Międzynarodowego Roku Lasów. Tematem wiodącym są lasy, a hasło Dnia Ziemi '2011 brzmi: "Las całkiem blisko nas".
 • Dzisiaj o punktualnie o godz. 9.00 testem humanistycznym rozpoczął się trzydniowy egzamin gimnazjalny. Jutro, 13 kwietnia czeka uczniów część druga - matematyczno-przyrodnicza, a w czwartek ostatnia - z języków obcych. W tym roku do egzaminu przystąpiło 56 uczniów z dwóch klas III.
 • Justyna Sroka i Adam Kopacki uczniowie klasy II A zakwalifikowali się na XVI Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży, która odbędzie się 1.06.2010r. w Warszawie.Tegoroczna sesja odbędzie się pod hasłem "Nasz samorząd uczniowski". Kandydaci na posłów - Justyna i Adam zorganizowali w szkole debatę dotyczącą roli samorządu uczniowskiego.
 • Rozpoczął się egzamin gimnazjalny 2010, który potrwa od 27 -29 kwietnia.
  Dzisiaj punktualnie o godz. 9.00 uczniowie zmierzyli się z testem humanistycznym, który sprawdzi ich wiedzę m.in. z języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, plastyki i muzyki - to pierwszy poważny sprawdzian w ich życiu. 
 • Corocznie wiosną odbywa się turniej wiedzy pożarniczej w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W tym roku eliminacje szkolne odbyły się 6 marca zarówno w szkole podstawowej
  jak i w gimnazjum. Do etapu na szczeblu powiatowym zakwalifikował się Adam Kopacki uczeń kl. II A, który zajął IV miejsce w powiecie piotrkowskim.
 • Emocje powoli opadają, trzecioklasiści są już po egzaminach gimnazjalnych. Trwały one od 22 – 24.04 (Środa, czwartek, piątek) W środę uczniowie zmierzyli się z testem humanistycznym, sprawdzającym wiedzę z z języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, plastyki i muzyki

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Podręczniki 2021/22

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk