SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

  • 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
  • 636-1.jpg
21 czerwca uczniowie klasy VI oraz klas III świętowali zakończenie roku szkolnego, a tym samym nauki w szkole podstawowej i gimnazjum. Uroczystości towarzyszyła duma i radość ale również żal rozstania po wielu wspólnie spędzonych latach.
zakonczenie 1
Dyrektor szkoły p. Józef Korpas powitał zaproszonych gości; p. Jerzego Szymanka, wójta Gminy Ręczno p. Piotra Łysonia, przewodniczącego Rady Gminy p. Mirosława Zawadę, przewodniczącą Rady Rodziców p. Agatę Bielecką, ks. proboszcza Jerzego Grąbkowskiego oraz licznie przybyłych na uroczystość rodziców.
Dyrektor w przemówieniu podsumował pracę szkoły w roku szk. 2010/2011. Pogratulował uczniom sukcesów osiąganych w różnych dziedzinach: naukowych, sportowych i artystycznych. Słowa podziękowania i życzenia skierował również do Rady Rodziców i wszystkich Rodziców, którzy wspierają działania szkoły, służą swoją radą i pomocą.
zakonczenie2
Na wyróżnienie zasłużył Adam Kopacki, który za szczególne osiągnięcia w nauce otrzymał statuetkę, ufundowaną przez dyrektora szkoły.
zakonczenie3
Głos zabrali również zaproszeni goście. Życzyli, by wszyscy jak najlepiej wykorzystali okres wakacji, odpoczęli od trudów nauki
i nabierali sił do podejmowania kolejnych wyzwań.
zakonczenie4
,,Poloneza czas zacząć" Pożegnanie murów szkoły, to ważny dzień, ważna chwila. A ważnym chwilom w naszej tradycji narodowej towarzyszył zawsze ten uroczysty taniec.zakonczenie5
W części artystycznej padło wiele słów podziękowań i życzeń. Były kwiaty i pamiątkowe ordery dla wszystkich pracowników szkoły za zaangażowanie, za troskę o wszystkich uczniów, uśmiech i cierpliwość.
zakonczenie6
 Wręczone zostały również  nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, w sporcie, za działalność na rzecz szkoły oraz stu procentową frekwencję. Rodzice najlepszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Wójt Gminy dodatkowo uhonorował stypendium naukowym uczniów, którzy mieli średnią ocen 5.0 lub wyższą.

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk