SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

  • 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
  • 636-1.jpg
tymbark1
9 maja 2012r. w Woli Krzysztoporskiej odbyły się powiatowe rozgrywki XII Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" klas I - III. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, które zwyciężyły w gminnych eliminacjach - drużyna chłopców "Sprytne skrzaty" i dziewcząt "Zwinne wiewiórki".

25. 04. 2012r. w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje do XII Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" klas I -III . Mecze zostały rozegrane między drużynami chłopców i dziewcząt z Bąkowej Góry. Po zwycięskich meczach zarówno drużyna dziewcząt jaki chłopców zakwalifikowała się do rozgrywek powiatowych, które odbyły się 9 maja 2012r w Woli Krzysztoporskiej. Pomimo wielkiego zapału nasi zawodnicy przegrali mecz z drużyną z Wolborza.
Uczniów do Turnieju przygotowywała p. Katarzyna Lesiakowska oraz p. Elżbieta Stefańska. W Turnieju naszą szkołę reprezentowali: "Zwinne wiewiórki" Maja Piątek, Aleksandra Przewoźnik, Paulina Cygan, Klaudia Flejterska, Weronika Skowron, Roksana Jarosińska - uczennice klasy III oraz Julia Stępień i Jagoda Woźnica - uczennice klasy I "Sprytne skrzaty" Kuba Antosik, Patryk Królikowski, Kacper Stępień, Dawid składnik, Jakub zimny, - uczniowie klasy III oraz Piotr Lewański, Bartosz Sobczyk, Kacper Zaremba, Igor Janiec - uczniowie klasy II

przygotowała: Katarzyna Lesiakowska
tymbark

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk