SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

  • 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
  • 636-1.jpg
W sportowym duchu obchodziliśmy w szkole tegoroczny Dzień Dziecka. Na początku imprezy dyrektor p. Józef. Korpas w imieniu pracowników szkoły złożył życzenia wszystkim uczniom z okazji ich święta. Miłym gościem w tym dniu był wójt gminy Ręczno p. Piotr Łysoń, który wraz z życzeniami wręczył uczniom dużą torbę cukierków. Na kilka godzin przekazał im również władzę w gminie. Symboliczny akt powołania na stanowisko wójta otrzymała uczennica klasy III B - Klaudia Wach.
dzien dziecka
W hali sportowej rozegrano finał turnieju międzyklasowego w piłce siatkowej chłopców. Zwyciężyli chłopcy z klasy III B, drugie miejsce wywalczyła klasa III A, natomiast trzecie zespół z klasy II A.
dzień dziecka1
W tym samym czasie na małej sali gimnastycznej drużyny klasowe uczniów szkoły podstawowej zmierzyły się ze sobą w różnych, czasami zabawnych konkurencjach. Mocno dopingowano zawodników szczególnie w wyścigu miotlarzy i wyścigu z jajkiem.
I miejsce zdobyła klasa VI
II miejsce - klasa V
III miejsce - klasa IV
dzień dziecka2
Młodzież naszej szkoły z opiekunkami samorządu szkolnego p. Renatą Banaszczyk i p. Renatą Bukacką złożyła wizytę w Urzędzie Gminy. Klaudia świetnie się czuła na stanowisku wójta, zasypana pytaniami na temat funkcjonowania gminy odpowiadała rzeczowo, a z kłopotliwych pytań wybrnęła dyplomatycznie. Tę niecodzienną chwilę uwieczniliśmy wspólną fotografią.
dzień dziecka3
dzien dziecka5dzień dziecka7
Dzień Dziecka w szkole zakończył apel, na którym dyrektor szkoły pogratulował zwycięskim drużynom, wręczył również puchar mistrzyniom rejonu w czwórboju. Dużymi brawami została także powitana Klaudia Wach, która zakończyła swoją pracę w Urzędzie Gminy.
dzień dziecka6
"Był to dla mnie szczególny dzień. Po raz pierwszy byłam tak emocjonalnie związana z polityką naszej gminy. Było to bardzo miłe przeżycie. Na wstępnie Pani Sekretarz Maria Lesiakowska i Pan Wójt Piotr Łysoń i dokładnie przedstawili mi wszystkich pracowników i funkcje jakie pełnią. Chwilę później zostałam zaprowadzona do „mojego gabinetu" na ciastko i filiżankę herbaty z Panem Wójtem, Panią Skarbnik Bożeną Jarosińską i Panią Sekretarz.wiecej

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk