SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

  • 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
  • 636-1.jpg
Wiktor Kobędza i Bartosz Wroński zostali laureatami I konkursu powiatowego "Moja mała ojczyzna w Europie", który odbył się 18 maja w PZSG w Srocku. Uczniowie naszego gimnazjum popisali się dużą wiedzą zarówno o Unii Europejskiej jak i o samorządzie terytorialnym. Uczniów do konkursu przygotowywała p. Bogumiła Stojecka. Gratulujemy sukcesu!
18 IV 2013r. odbyły się w PZSG w Ręcznie eliminacje szkolne I powiatowego konkursu o Unii Europejskiej i samorządzie terytorialnym "Moja mała ojczyzna w Europie" zorganizowanym przez PZSG w Srocku. Konkurs objęło patronatem starostwo powiatowe, Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Tryb. oraz europoseł Jarosław Kalinowski.
Do II etapu konkursu z naszego gimnazjum zakwalifikowały się 2 drużyny w składzie:
I - Mateusz Malinowski i Wiktoria Kopacka z kl. II B
II - Wiktor Kobędza kl. II B oraz Bartosz Wroński kl. I B
II cześć konkursu odbyła się 18 maja 2013r. w Srocku. Konkurs podzielony był na trzy tury. W I turze 14 grup odpowiadało ustnie na 6 pytań o Unii Europejskiej. W II turze na 6 pytań o samorządzie terytorialnym, natomiast III tura przeznaczona była dla 7 finalistów, którzy odpowiadali na pytania zarówno o Unii Europejskiej jak i o samorządzie terytorialnym.
Z naszego gimnazjum do III finałowego etapu zakwalifikowała się drużyna w składzie: Wiktor Kobędza oraz Bartosz Wroński. Uczniowie ci zostali laureatami tego konkursu. Zarówno uczestnicy konkursu jak i laureaci otrzymali nagrody książkowe i rożne gadżety.
Pytania konkursowe przygotowywali studenci Uniwersytetu Humanistyczno - Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Tryb.
przygotowała: Bogumiła Stojecka

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk