• 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
Do bardzo udanych należy zaliczyć start naszych lekkoatletów w I rzucie ligi LA zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w Kleszczowie. Sportowcy wrócili do szkoły z pięcioma medalami. Złoty medal w biegu sztafetowym 4x100 m zdobyły dziewczęta, natomiast brązowy - drużyna chłopców. Indywidualnie brązowe medale zdobyli: Paulina Andre i Adrian Andre w skoku w dal oraz Ewelina Andre w biegu na 100 m. Uczniów do zawodów przygotowywała Elżbieta Stefańska. Wszystkim naszym lekkoatletom gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy kolejnych, równie udanych startów.
Zawody odbyły się  27.09.2013r. Nasi uczniowie odnieśli znaczące sukcesy: I miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m zdobyły dziewczęta: Ewelina Andre, Paulina Andre, Aleksandra Dura i Małgorzata Dura.
III miejsce w biegu sztafetowym 4x100 m chłopców. Skład sztafety: Dawid Majchrzak, Milan Kowalski, Piotr Smolarczyk, Seweryn Cieślik.
III miejsce w skoku w dal - Paulina Andre, Adrian Andre
III miejsce w biegu na 100 m - Ewelina Andre
IV miejsce w skoku wzwyż - Joanna Jarosz
IV miejsce w biegu na 300 m - Izabela Niezbecka
sportLAsport LA15.10.2013r. odbyły się XVIII Ogólnopolskie Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS w Wolborzu. V miejsce w biegu na 1000 m zdobyła Aleksandra Dura, natomiast na VI uplasowała się Małgorzata Dura.