SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

  • 1a.JPG
  • 2a.JPG
  • 4a.JPG
  • 5.JPG
  • 636-1.jpg
Klasyfikacyjnym posiedzeniem Rady Pedagogicznej zakończyło się w PZSG w Ręcznie podsumowanie pierwszego półrocza nauki uczniów.

Najlepsze wyniki w nauce uzyskali:
Kl. IV – VI
1. Emilia Margas śr. 5,33 KL. IV
    Iga Piątek śr. 5,33 KL. IV
2. Hanna Cygan śr. 5,25 KL. IV
    Agata Stefańska śr. 5,25 KL. VI
3. Mateusz Skrobek śr. 5,17 KL. V
Kl. I-III gimnazjum

1. Katarzyna Cieślik śr. 5,44 KL. II
2. Klaudia Purgał śr. 5,21 KL. III
3. Urszula Margas śr. 5,14 KL. I A
Ogółem średnią ocen co najmniej 4,75 uzyskało w kl. IV-VI – 18 uczniów, a w kl. I-III gimnazjum 14.

Najlepsi uczniowie w poszczególnych klasach
Szkoła Podstawowa

Odział Przedszkolny „O”
1. Dziadczyk Jakub
2. Kacprzyk Karolina
3. Kołek Michał
4. Sosnowska Katarzyna
5. Wilczyńska Natalia

Kl. I A
1. Kulikowska Marcelina
2. Zimna Zuzanna
3. Bobras Judyta
4. Gaj Nadia
5. Kusa Wiktoria
6. Skrobek Mateusz
7. Magiera Maciej
8. Kołodziejczyk Patrycja

Kl. I B
1. Tręda Zuzanna
2. Ociepa Jakub
3. Skrobek Szymon

Kl. II A
1. Haręza Julia
2. Janiszewska Sandra
3. Kowalska Zuzanna
4. Patek Natalia
5. Strzelczyk Julia
6. Banaszczyk Natasza
7. Stępień Jagoda
8. Krasoń Gabriela
9. Zamożniewicz Julia

Kl. II B
1. Leszczyńska Emilia
2. Kowalski Szymon
3. Królikowski Jakub
4. Składnik Patryk
5. Ożarek Antonina
6. Auguścik Martyna
7. Idziak Michalina

Kl. III
1. Babczyńska Kinga
2. Borkowska Aleksandra
3. Górski Radosław
4. Piątek Wiktoria
5. Szmalec Oliwia
IMG 3041

Kl. IV
1. Margas Emilia
2. Piątek Iga
3. Cygan Hanna
4. Szopa Amelia
5. Zalewski Bartosz
6. Krasoń Szymon
7. Purgał Justyna
8. Gorzędowski Jakub
9. Janiec Antoni
10. Lasek Martyna
11. Warych Kacper
12. Łukasiński Jan

Kl. V
1. Skrobek Mateusz
2. Borkowska Dominika
3. Zimna Maria

Kl. VI
1. Stefańska Agata
2. Piwowarczyk Agata
3. Kuczyńska Martyna
IMG 3030













GIMNAZJUM

Kl. I A
1. Margas Urszula
2. Piątek Maja

Kl. I B
1. Jasińska Beata
2. Cieślik Adam

Kl. II
1. Cieślik Katarzyna

2. Mazurek Maciej
3. Szopa Rafał
4. Faryś Agnieszka
5. Krasoń Paulina

Kl. III
1. Klaudia Purgał
2. Dura Małgorzata
3. Sala Natalia
4. Kulikowska Martyna
5. Flasz Joanna
IMG 3034

W okresie pierwszego półrocza uczniowie osiągnęli wiele sukcesów w zawodach sportowych, konkursach artystycznych. Najcenniejszy sukces to awans Katarzyny Cieślik do finału wojewódzkiego konkursu języka niemieckiego.
Uczniowie szkoły brali także udział w akcjach charytatywnych: Góra Grosza, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zbiórka pieniędzy na rzecz Domu Dziecka.

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Dziecko w sieci

dziecko w sieci

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk