SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

 
Dowożenie uczniów w roku szkolnym 2021/2022
 e4autobus szkolny

Paweł Karbowiak 


I kurs
Majstry   7:00
Dęba      7:03
Bąkowa Góra     7:05
Zbyłowice           7:10
Łęki Królewskie  7:15
Ręczno  7:20

II kurs

Będzyn       7:30
Majkowice  7:35
Kolonia Ręczno   7:40
Ręczno       7:45

Paweł Żak

I kurs
Placówki        6:50
Paskrzyn (SP Stobnica)     6:53
Stobnica Piła 7:00
Stobnica        7:10
Przewóz        7:15
Stobnica        7:20
Paskrzyn       7:25
Wielkopole    7:30
Ręczno         7:35

II kurs

Łęg Ręczyński   7:40
Nowinki              7:45
Ręczno              7:50

Odwozy
klasa 0 - III


kierunek Bąkowa Góra   13:30

klasy IV - VIII

poniedziałek             14:30
wtorek                      15:20                                                    
środa                        14:30
czwartek                  14:30
piątek                       14:30

kurs I
Łęki Królewskie
Wielkopole
Paskrzyn

Stobnica

kurs  II
Łęg Ręczyński
Majkowice
Będzyn
Zbyłowice
Bąkowa Góra
Dęba
Majstry


BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Podręczniki 2021/22

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk