SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

Losowe Galerie

 
Dowożenie uczniów w roku szkolnym 2020/2021
  e4autobus szkolny

Paweł Karbowiak 

I kurs
Majstry 7:00
Dęba 7:03
Bąkowa Góra 7:05
Zbyłowice 7:10
Łęki Królewskie 7:15
Ręczno 7:20

II kurs

Będzyn 7:30
Majkowice 7:35
Kolonia Ręczno 7:40



Paweł Żak

I kurs
Paskrzyn 7:20
Wielkopole 7:25
Ręczno 7:30

II kurs

Łęg Ręczyński 7:40
Nowinki 7:45

Odwozy klasa 0-3

kierunek Bąkowa Góra   13:50

klasy 4-8

poniedziałek            godz 14:30
wtorek                      godz 15:20                                                    
środa                        godz 14:30
czwartek                  godz 14:30
piątek                       godz 14:30

kurs I
Łęki Królewskie
Paskrzyn
Stobnica

kurs  II
Łęg Ręczyński
Majkowice
Bąkowa Góra
Zbyłowice
Będzyn

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk