SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

 
Dowożenie uczniów w roku szkolnym 2018/2019
  e4autobus szkolny

Paweł Karbowiak 

I kurs
Majstry 7:00
Dęba 7:05
Bąkowa Góra 7:10
Zbyłowice 7:15
Ręczno 7:20

II kurs

Łęg Ręczyński 7:25
Będzyn 7:35
Majkowice 7:40
Kolonia Ręczno 7:45



Paweł Żak

I kurs

Paskrzyn 7:05
Stobnica Piła 7:15
Stobnica 7:20
Paskrzyn 7:25
Wielkopole 7:30

II kurs

Łęki Królewskie 7:40

BIP

bip1 logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk