SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

19 czerwca 2019 r. uroczyście zakończyliśmy  rok szkolny 2018/2019. Dyrektor p.Józef Korpas podziękował wszystkim za całoroczną pracę i pogratulował wysokich wyników w nauce.  Kilka ciepłych słów skierowała do wszystkich przewodnicząca Rady Rodziców p.Mariola Kulikowska.

Czytaj więcej...

Dnia 18 czerwca 2019 roku ostatni rocznik gimnazjum klasy III a i III b oraz klasa VIII SP w Ręcznie wraz z wychowawczyniami p. Justyną Pakosz- Kowalską, p. Beatą Widulińską, p. Renatą Purgał uroczyście zakończyli rok szkolny 2018/2019. Na uroczystość przybyli: wójt Gminy p. Piotr Łysoń, p. Jerzy Szymanek, proboszcz parafii ks. Robert Glen, przewodnicząca Rady Rodziców p. Mariola Kulikowska, rodzice i cała społeczność szkolna.

Czytaj więcej...

wzorowy uczenMinął kolejny się rok szkolny. Rok pełen pracy, poświęceń, starań o najlepsze z możliwych oceny. W szkole podstawowej najwyższą średnią - 5, 44 osiągnęł uczeń  klasy III - Mateusz Skrobek. W gimnazjum najwyższą średnią - 5,72 uzyskała  Agata Stefańska uczennica klasy III A.  Gratulujemy!                                                  

             Prymusi Szkoły  Podstawowej i Gimnazjum   

W roku szkolnym 2018/2019 najlepszym czytelnikiem w klasach I-III została uczennica klasy II Barbara Krawczyk, w klasach IV - VI  uczennica klasy V A - Jagoda Stępień, natomiast w gimnazjum najaktywnieszym czytelnikiem była Natalia Piwowarczyk  z klasy III B. Laureatom serdecznie gratulujemy, natomiast wszystkich zachęcamy do odwiedzania biblioteki w przyszłym roku szkolnym.
"Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów"
                                                              Kartezjusz
pobierz: NAJLEPSI CZYTELNICY
Wielkimi krokami zbliżają się upragnione przez wszystkich wakacje. W związku z tym zaprosiliśmy do naszej szkoły młodszego aspiranta Marcina Kowalskiego – dzielnicowego gminy Ręczno. Spotkania odbyły się w czterech grupach wiekowych: w punkcie przedszkolnym i oddziale przedszkolnym, w klasach I – III, IV – VI oraz w klasach VII, VIII i gimnazjum.

Czytaj więcej...

BIP

bip1 logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk