SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

We wtorek 15. października 2019 roku odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczął swym przemówieniem pan Dyrektor Józef Korpas, który powitał zgromadzonych na sali oraz złożył życzenia przybyłym emerytowanym i aktualnym pracownikom szkoły. Dyrektor odczytał również życzenia przekazane przez Wójta Gminy Ręczno Pana Piotra Łysonia. Życzenia w imieniu rodziców przekazała Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agnieszka Szymanek.

Czytaj więcej...

kasztanyNadszedł finał zorganizowanego w naszej szkole konkursu w zbieraniu kasztanów. Rywalizacja była ogromna. Do konkursu przystąpiły wszystkie klasy łącznie z Oddziałem Przedszkolnym i Punktem Przedszkolnym. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zebraliśmy 1347 kg kasztanów.

Czytaj więcej...

30. września 2019 obchodziliśmy w naszej szkole bardzo ważne święto, mianowicie dzień wszystkich „ …chłopaków, mężczyzn, facetów, Supermenów, jak zwał, tak zwał…”, czyli po prostu „Dzień Chłopaka”. Dziewczęta z naszej szkoły nie zapomniały o swoich kolegach. Przygotowały program artystyczny dedykowany specjalnie dla nich.

Czytaj więcej...

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk