SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

NASZE SUKCESY
Gminny Konkurs Ortograficzny
18.05.2007r. Stobnica
miejsce zdobyła Katarzyna Przybył kl. III
II miejsce - Maja Krasoń kl. III
opiekun: Mariola Chojnacka
Międzyszkolny
Konkurs Języka Angielskiego
6.06.2007r. Ręczno
I miejsce - Adam Zimny kl.VI
III miejsce - Joanna Lasek kl.VI
opiekun: Ilona Margas
Powiatowy Konkurs Recytatorski
29.05. 07r. Piotrków Tryb.
nagroda dla Michała Stępnia
opiekun: Małgorzata Olszta
Międzyszkolny konkurs ortograficzny
18.05 Stobnica
I miejsce - Adam Zimny kl. VI
opiekun: Małgorzata Olszta

Konkurs języka polskiego
(kuratoryjny)
1.12.2006 r. Ręczno

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:
Damian Jasiński III c
Sylwia Stachowska IIIa
Paulina Sroka IIIa
Dominik Rybiałek IIIc
opiekun: Jadwiga Korpas, Danuta Piątek
Konkurs z fizyki
(kuratoryjny)
12.12.2006 r. Ręczno
Do etapu rejonowego zakwalifikował się:
Dominik Rybiałek IIIc
opiekun: Renata Purgał
Konkurs geograficzny
(kuratoryjny)
14.12.2006 r. Ręczno
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:
Dominik Rybiałek III c
Andrzej Michalski III c
Adrian Danielik III c
Damian Jasiński III c
opiekun: Aurelia Kusa
Konkurs chemiczny
(kuratoryjny)
15.12.2006 r. Ręczno
Do etapu rejonowego zakwalifikował się:
Dominik Rybiałek III c
opiekun: Tadeusz Stępień
Konkurs matematyczny
(kuratoryjny)
16.12.2006r. Ręczno
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Damian Jasiński III c
Dominik Rybiałek III c
opiekun: Lidia Krasoń
Konkurs matematyczny
Kangur
Ręczno
wyróżnienie - Damian Jasiński III c
opiekun: Lidia Krasoń
Konkurs języka polskiego
marzec 2007r.
Ręczno
IV miejsce w województwie zdobył:
Paweł Szymanek I b
VIII miejsce w województwie zdobył:
Dominik Rybiałek IIIc
opiekun: Jadwiga Korpas
XIII Rajd Pieszy LZS
Szlakami Cystersów
15-17.09.2006 r. Pińczów.
IV, V, VI miejsce w punktacji drużynowej zdobyły Drużyny:
(IV miejsce)
Kamil Misztela III a, Justyna Zawada III c, Katarzyna Wojtala I b, Adrian Krasoń III a.
(V miejsce)
Beata Żak III a, Ewa Skrobek III a, Dorota Lewańska III a, Angelika Potakowska III b.
(VI miejsce)
Albert Ślusarczyk III a, Paulina Sroka III a, Malwina Krupa III a, Izabela Baryła III c.
opiekun: Aurelia Kusa, Barbara Mrozińska
VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu
Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski
(I etap) 7.11.2006 r. Ręczno
Do II etapu zakwalifikowali się uczniowie:
Arkadiusz Banaszczyk II b
Magdalena Kobędza IIIb
Karolina Piątek III a
Dominik Rybiałek III c
opiekun: Aurelia Kusa
Konkurs "Poznaj swój region"
27.11.2006 r. Piotrków Tryb.
wyróżnienie w II etapie konkursu zdobyła:
Izabela Baryła kl. III c
opiekun: Aurelia Kusa
II Rajd Barbórkowy
1-2.12. 2006 r. Kleszczów
I miejsce
konkurs literacko-poetycki - Sylwia Stachowska IIIa
II miejsce
konkurs matematyczno-przyrodniczy - Patrycja Korpas III a
opiekun: Aurelia Kusa
VIII Zlot
Turystyczno - Ekologiczny 
Szlakiem Nadpilicznym
w Białej
konkurs "Życie i twórczość Marii Konopnickiej"
I miejsce - Sylwia Stachowska
II miejsce - Karina Zawłocka
opiekun: Aurelia Kusa
grudzień 2006
MUZEUM LUDOWE W PRZEDBORZU
Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną
i szopkę bożonarodzeniową

II miejsce - uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
opiekun: Danuta Piątek
Olimpiada Zdrowia
11.12.2006 r. Ręczno
Do II etapu zakwalifikował się:
Dominik Rybiałek III c
opiekun: Aurelia Kusa
Powiatowy Konkurs literacki
Historia nie z tej ziemi
14.12.2006 r. Piotrków Tryb
wyróżnienie dla Joanny Maciejewicz
opiekun: Jadwiga Korpas
IV Festiwal
Kolęda Pieśnią Zgody
21.01.2007r. Piotrków Tryb.

Wyróżnienie w kategorii:
soliści szkół gimnazjalnych dla Marii Chmielewskiej z kl. I a
opiekun: Jan Dudkiewicz
Konkurs
Ekologiczno-Turystyczny
23.03.2007r. Ręczno
do II etapu zakwalifikowali się:
Dominik Rybiałek III c
Sylwia Stachowska III a
do III etapu - wojewódzkiego zakwalifikował się:
Dominik Rybiałek III c
opiekun: Aurelia Kusa
XII Ogólnopolski
Podhalański Rajd Narciarski LZS
1.03.-4.03.2007 Biały Dunajec
VI miejsce w punktacji drużynowej zdobyli:
Albert Ślusarczyk IIIa
Kamil Misztela III a
Justyna Łosiewicz II a
Martyna Gągór I b
opiekun: Barbara Mrozińska
MUZEUM LUDOWE W PRZEDBORZU
kwiecień 2007
Konkurs na najpiękniejszą pisankę, palmę, kartkę świąteczną
II miejsce dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
opiekun: Danuta Piątek
III Powiatowy Przegląd
Dziecięcych i Młodzieżowych
Zespołów Wokalno - Tanecznych
Tanecznych, Wokalnych
i Wokalno - Instrumentalnych
29.04.2007 Wola Krzysztoporska
wyróżnienie dla Eweliny Korpas kl. I a
opiekun: Jan Dudkiewicz
XI Powiatowy
Mały Konkurs Recytatorski
30.05.2007 r. Piotrków Tryb.
I miejsce zdobył:
Dominik Rybiałek IIIc
opiekun: Marzanna Maciejewicz
XXXIII Zlot organizatorów
Turystyki LZS
31.05.-3.06. 2007 r. Mielno
W KONKURSIE WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ
III miejsce - Justyna Filocha III c
IV miejsce - Karolina Żak III a
V miejsce - Karolina Piątek IIIa
KONKURSIE WIEDZY O WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM
IV miejsce - Sylwia Stachowska IIIa
REKREACYJNY TOR PRZESZKÓD
Dominik Rybiałek - IIIa
ROWEROWY TOR PRZESZKÓD
IV miejsce - Ariel Purgał III c
w punktacji drużynowej
II miejsce zajęła Drużyna w składzie:
Karolina Piątek III a
Sylwia Stachowska III a
Dominik Rybiałek III c
Mateusz Mroczkowski IIIa
Anna Żak III c
III miejsce zajęła Drużyna w składzie:
Maria Chmielewska I a
Justyna Filocha IIIc
Ilona Piwońska III c
Ariel Purgał III c
Adrian Danielik III c
opiekun: A Kusa
Finał kampanii
pod patronatem
Ministra Edukacji Narodowej
"ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ"
laureatkę konkursu plastycznego:
"Poznaję siebie i innych"
została Maria Chmielewska kl. I A
Laureatki konkursu literackiego:
"Napisz do Marka Kamińskiego":
Aleksandra Piwowarczyk kl. I B
Justyna Balcerek kl. I B
Joanna Maciejewicz kl. I A
Ewelina Adamus kl. I A
opiekun: D. Piatek, J. Korpas
Wojewódzki Międzyprzedmiotowy
Konkurs Ekologiczno - Turystyczny
dla uczniów gimnazjum
woj. łódzkiego
w roku szkolnym 2006/2007
Tytuł Finalisty
zdobył Dominik Rybiałek kl. III A
opiekun: A. Kusa


SUKCESY SPORTOWE
Indywidualne biegi przełajowe
dziewcząt i chłopców
powiatu piotrkowskiego
Wolbórz 2006
V miejsce - Beata Krasoń kl. I A
opiekun: Elżbieta Stefańska
I RZUT LIGI SZKÓŁ
GIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE
WOJ. ŁÓDZKIEGO
16.10.2006 r. Kleszczów
I miejsce w pchnieciu kulą - Aneta Lewańska kl. IA
III miejsce w soku w dal - Renata Szmalec  kl. IIIA
Indywidualne Halowe Mistrzostwa
Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych
marzec 2007 Spała
I miejsce w skoku w dal - Renata Szmalec
III miejsce w skoku wzwyż - Liliana Czupryn
III miejsce w skoku wzwyż - Kamil Misztela
opiekunowie: Anna Łosiewicz, Elżbieta Stefańska
Masowe Biegi Przełajowe
Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
w ramach "Dni Olimpijczyka"
kwiecień 2007 Wolbórz
IV miejsce - Paulina Ryszka
V miejsce - Marek Malinowski
opiekun: Anna Łosiewicz

Zawody piłkarskie
Coca - Cola Cup
kwiecień' 2007 Ręczno

I miejsce - klasy I - III Gimnazjum
opiekun: Grzegorz Koski
Zawody międzyszkolne
w piłce nożnej
kwiecień 2007
Wola Krzysztoporska
II miejsce - uczniowie klas I - III
opiekun: Grzegorz Koski
II RZUT LIGI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W LEKKIEJ ATLETYCE WOJ. ŁÓDZKIEGO
11.05.2007 r. Kleszczów
II miejsce w biegu na 100 m - Dominik Kręglewski
II miejsce w skoku w dal - Renata Szmalec
II miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Lewańska
III miejsce w skoku wzwyż - Kamil Misztela
opiekun: Anna Łosiewicz, Elżbieta Stefańska
Liga Lekkoatletyczna
Zrzeszenia LZS
woj. łodzkiego 2006/2007
23.05.2007 Kleszczów
III miejsce Gimnazjum w Ręcznie
II miejsce dziewczęta
opiekunowie: Anna Łosiewicz, Elżbieta Stefańska
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS
woj. łódzkiego w lekkiej atletyce
szkół gimnazjalnych
23.05. 2007 r. Kleszczów
I miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Lewańska
I miejsce w skoku w dal - Renata Szmalec
I miejsce w biegu na 100 m - Dominik Kręglewski
III miejsce w skoku wzwyż - Kamil Misztela
opiekun: Anna Łosiewicz, Elżbieta Stefańska

BIP

bip1 logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk