SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

NASZE SUKCESY - SZKOŁA PODSTAWOWA
Konkurs pożarniczy
Młodzież zapobiega pożarom
- eliminacje gminne
12.03.08 r. Bąkowa Góra
I miejsce Monika Strzelczyk kl. VI
II miejsce Anna Przewoźnik kl. V
opiekun: Jolanta Patura
Konkurs pożarniczy
Młodzież zapobiega pożarom
- eliminacje powiatowe
27.03.08 r. Wolbórz
IV miejsce - Monika Strzelczyk kl. VI
opiekun: Jolanta Patura
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
8.05.08 Stobnica
II miejsce - Patrycja Maindok kl VI
opiekun: Małgorzata Olszta
Powiatowy Konkurs Recytatorski
28.05.08 r. Piotrków Try
b.
wyróżnienie - Michał Stępień kl. VI
wyróżnienie - Magdalena Stępień kl. VI
opiekun: Małgorzata Olszta

Międzyszkolny
Konkurs Języka Angielskiego
26.05.08 Ręczno

wyróżnienie - Agnieszka Niezbecka kl. VI
opiekun: Bogumiła Kubicz
Międzyszkolny konkurs ekologiczny
dla kl. IV - VI
"Jak człowiek chroni przyrodę"
5.05.08 r. Ręczno
I miejsce - Liliana Strzelczyk
II miejsce - Katarzyna Bułacińska
opiekun: Beata Widulińska
Gminny
Turniej Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowym
Ręczno
I miejsce dla drużyny:
Anna Przewoźnik
Aleksandra Faryś
Krystian Obarzanek
opiekun: Renata Bukacka
Powiatowy
Turniej Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowym
14.04.08 r. Piotrków Tryb.
XII miejsce dla drużyny:
Anna Przewoźnik
Aleksandra Faryś
Krystian Obarzanek
opiekun: Renata Bukacka


NASZE SUKCESY - GIMNAZJUM

Współzawodnictwo sportowe
LZS za rok 2007 Łódź
II miejsce szkoły na szczeblu wojewódzkim
opiekun: Anna Łosiewicz, Beata Stefańska
Współzawodnictwo turystyczne
LZS za rok 2007
III miejsce szkoły na szczeblu wojewódzkim
opiekun: Aurelia Kusa, Barbara Mrozińska
Indywidualne biegi przełajowe
dziewcząt i chłopców
27.09.07r. Wolbórz
VI miejsce - Mariusz Flejterski kl. II A
Rzut Ligi
Lekkoatletycznej
Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
10.10.07 r. Kleszczów
II miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Lewańska kl. II A
IV miejsce w skoku wzwyż - Liliana Czupryn kl. II A
IV miejsce w skoku wzwyż - Adam Skórniewski kl. III B
IV miejsce w skoku w dal - Sandra Famulska
IV miejsce w biegu na 600 m - Paulina Ryszka
opiekun: Anna Łosiewicz, Jolanta Patura

Rajd Turystyczno - Ekologiczny
28 - 30.09 2007 r. Tleń

II miejsce zajęła Martyna Gągór kl. II B
opiekun: Barbara Mrozińska
Powiatowy Konkurs Literacki
"Bajka dla malucha"
Piotrków Trybunalski
III nagroda - Joanna Maciejewicz kl. II A
opiekun: Jadwiga Korpa
VII edycja
ogólnopolskiego konkursu
POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI
07.01.07r. Piotrków Trybunalski
IV miejsce drużynowo w etapie rejonowym zdobyli:
Monika Gładysz kl. I B
Arkadiusz Banaszczyk kl. III B
Marek Malinowski kl. III B
Adrian Orlik kl. III
opiekun: Aurelia Kusa
Konkurs plastyczny
"112 w trudnej sprawie,
nie używaj przy zabawie"
Piotrków Tryb.
 etap gminny:
IV miejsce - Patrycja Banaszczyk
etap powiatowy:
V miejsce - Żaneta Jasińska
opiekun: Danuta Piątek
XII Ogólnopolski
Rajd Narciarski
28.02 - 02.03.08 Biały Dunajec
konkurs wiedzy o Tatrach i Podhalu
III miejsce - Michalina Lesiakowska kl. III A
opiekun: Barbara Mrozińska
Turniej halowy piłki nożnej
29.01.08r. Rozprza
IV miejsce dla drużyny
opiekun Grzegorz Koski
Konkurs kolęd i pastorałek
Szydłów 2008
wyróżnienie - Ewelina Korpas kl. II A
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Konkurs
piosenki anglojęzycznej
Przedbórz 2008
wyróżnienie - Ewelina Korpas kl. II A
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Konkurs Poznaj swój region
31.03.08r. Piotrków Tryb.
wyróżnienie - Joanna Maciejewicz kl. II A
opiekun: Aurelia Kusa
Ogólnopolski konkurs piosenki
dziecięcej młodzieżowej
Wygraj sukces
13.04.08r. Łódź
wyróżnienie - Maria Chmielewskiej
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Powiatowy przegląd wokalny,
wokalno - instrumentalny,
instrumentalny, taneczny
27.04.2008 r. Wola Krzysztoporska
wyróżnienie dla zespołu No Name
Marii Chmielewskiej kl . II A oraz Anny Przewoźnik kl. V SP
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Liga Lekkoatletyczna
Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
woj. łódzkiego 05.03.08 r. Spała
I miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Lewa?ska kl. II A
II miejsce w skoku wzwyż - Mariusz Flejterski kl. II A
IV miejsce w skoku wzwyż - Adam Skórniewski kl. III B
opiekun: Anna Łosiewicz, Jolanta Patura

Wojewódzkie wiosenne masowe
biegi przełajowe zrzeszenia LZS
w ramach Dni Olimpijczyka
Wolbórz 25.04
III miejsce w biegu na 1500 m - Paulina Ryszka kl. III B
V miejsce w biegu na 2000 m - Marek Malinowski kl. III B
VI miejsce w biegu na 1000 m - Beata Krasoń kl. II A
VI miejsce w biegu na 1500 m - Mariusz Flejterski kl. II A
opiekun: Anna Łosiewicz, Jolanta Patura
IX ogólnopolski
zlot Turystyczno - Ekologiczny
09 - 10.05 Sulejów
III miejsce w rzucie lotką - Adam Studniarek kl. III A
opiekun: Aurelia Kusa
Liga Lekkoatletyczna
08.05 Moszczenica
IV miejsce chłopcy
IV miejsce dziewczęta
opiekun: Anna Łosiewicz, Jolanta Patura
Liga lekkoatletyczna zrzeszenia LZS
woj. łódzkiego szkół
gimnazjalnych i podstawowych
3.06.08 r. Kleszczów
II miejsce w skoku wzwyż - Mariusz Flejterski
III miejsce w pchnięciu kulą - Karol Krasoń
III miejsce w pchnięciu kula - Aneta Lewańska
II miejsce w biegu na 1000 m chłopców - Marek Malinowski
III miejsce w skoku wzwyż - Liliana Czupryn
III miejsce w biegu na 60 m - Kamil Liwński
opiekun: Anna Łosiewicz, Jolanta Patura, Paweł Chojnacki
Podsumowanie ligi lekkoatletycznej
szkół gimnazjalnych
10.06.08 r. Kleszczów
III Gimnazjum w punktacji generalnej
II miejsce w kategorii chłopców
V miejsce w kategorii dziewcząt
opiekun: Anna Łosiewicz, Jolanta Patura
Mistrzostwa zrzeszenia LZS
woj. łódzkiego
w lekkiej atletyce
szkół gimnazjalnych
10.06.08 r. Kleszczów
.
II miejsce w skoku wzwyż - Mariusz Flejterski
I miejsce w biegu na 1000 m - Marek Malinowski
III miejsce w pchnięciu kulą - Karol Krasoń
III miejsce w biegu na 600 m - Beata Krasoń
III miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Lewańska
III miejsce w skoku wzwyż - Artur Kabzinski
II miejsce w biegu na 60m - Kamil Liwinski
opiekun: Anna Łosiewicz, Jolanta Patura, Paweł Chojnacki
Powiatowy
Turniej Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowym
14.04.08 r. Piotrków Tryb.
VII miejsce zdobyła drużyna:
Michał Olszta kl. II A
Przemysław Gorzędowski kl. II A
Adam Wagner kl. III A
opiekun: Renata Bukacka

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk