SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

NASZE SUKCESY
Współzawodnictwo sportowe
LZS za rok 2008 Łódź
III miejsce gimnazjum na szczeblu wojewódzkim
opiekun: Anna Łosiewicz,Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura
Halowe Zwody Zrzeszenia LZS
woj. łódzkiego w LA
szkół gimnazjalnych Spała
I miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Lewańska kl. III A
II miejsce w skoku wzwyż - Mariusz Flejterski kl. III A
opiekunowie: Anna Łosiewicz, Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura
Indywidualne biegi przełajowe
dziewcząt i chłopców
29.09.08 r. Wolbórz
II miejsce - Beata Krasoń kl. III A
III miejsce -Jan Kulawiak kl. VI
IV miejsce - Kinga Lewańska kl. VI
opiekunowie: Anna Łosiewicz, Jolanta Patura
Sztafetowe biegi przełajowe
07.10.08 r. Wolbórz
II miejsce zajęły dziewczęta:
Katarzyna Flejterska kl. I A  Joanna Majchrzak kl. I A
Klaudia Korpas kl. II B  Katarzyna Banaszczyk kl. II B
Maria Michalska kl. II B  Bożena Malinowska kl. III B
Katarzyna Wojtala kl. III B  Beata Krasoń kl. III A
Agata Cieślik kl. III A  Gabriela Kulawiak kl. III A
opiekunowie: Anna Łosiewicz, Elżbieta Stefańska

I rzut Ligi Lekkoatletycznej
16.10.08 r. Kleszczów

I miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Lewańska kl. III A
III miejsce w skoku wzwyż - Mariusz Flejterski kl. III A
I miejsce w skoku w dal - Przemysław Gorzędowski kl. III A
II miejsce w biegu na 200 m - Łukasz Zimny kl. VI
II miejsce w biegu na 1000 m - Jan Kulawiak kl. VI
opiekunowie: Anna Łosiewicz, Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura
Indywidualne Halowe Mistrzostwa
LZS woj. łódzkiego w lekkiej atletyce
dla szkół gimnazjalnych
06.03.09 r. Spała
I miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Lewańska kl. III A
I miejsce w skoku wzwyż - Mariusz Flejterski kl. III A
opiekunowie: Anna Łosiewicz, Elżbieta Stefańska
XI Turniej piłkarski
Coca - Cola Cup' 2009
I Runda eliminacyjna
20.04.09 r. Przedbórz
I miejsce dla zespołu:
D. Potakowski, M. Jeż, Ł. Strzelczyk, T. Cieślik, K. Misztela,
M. Sala, T. Krawczyk, M. Potakowski, B. Seget, D. Banaszczyk
opiekun: Anna Łosiewicz
XXV Ogólnopolska Olimpiada
wiedzy Turystyczno - Krajoznawczej
Polska - Rumunia - Unia Europejska
07- 09.11.08 r. Zakopane
VI miejsce zdobyła Joanna Maciejewicz

opiekun: Anna Łosiewicz
XV Ogólnopolski
Pieszy Zlot Ekologiczny
Bory Tucholskie 2008
I miejsce w konkursie Rzeki, jeziora lasy Polski zdobyła:
Klaudia Korpas kl. IIB
opiekun:Elżbieta Stefańska
V Rajd Barbórkowy
5-6.12.08 r. Kleszczów
konkurs ekologiczno - plastycznym
III miejsce - Magdalena Lenarczyk kl II B
opiekun: Aurelia Kusa
Poznajemy
Parki Krajobrazowe Polski
6.01.09 Piotrków Trybunalski
V miejsce w II etapie konkursu (rejonowym)
zdobyła drużyna w składzie:
Monika Gładysz kl. II B
Marta Strychalska kl. II B
Sonia Patek kl. II B
Adam Kopacki kl. I A
opiekun: Aurelia Kusa
VII Piotrkowski
Zlot Turystyczny
13-14.02 r.
Piotrków Trybunalski
I miejsce w konkursie tańca zdobyły:
Maria Chmielewska kl. III A
Martyna G?gór kl. III B
III miejsce w konkursie ekologiczno - plastycznym zdobyły:
Maria Chmielewska kl. III A
Magdalena Lenarczyk kl. II B
III miejsce w grze terenowej zdobyła drużyna w składzie:
M. Chmielewska, M. Gągór, A. Piwowarczyk
M. Lenarczyk, E. Rybiałek, B. Krasoń
P. Orlik, G. Kulawiak
opiekun: Aurelia Kusa
Miedzyprzedmiotowy
Konkurs
Ekologiczno - Turystyczny
16.01.09 Ręczno
Do etapu rejonowego zakwalifikowały się:
Joanna Maciejewicz kl. III A
Joanna Przybył kl. III A
Aleksandra Piwowarczyk kl. III B
Paweł Szymanek kl. III B
Adam Kopacki kl. I A
opiekunowie; Aurelia Kusa, Beata Widulińska
Miedzyprzedmiotowy
Konkurs Ekologiczno - Turystyczny
16.02.09 r. Piotrków Trybunalski
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się
Paweł Szymanek kl. III B
opiekun: Aurelia Kusa
XIV Podhalański
Rajd Narciarski
12 - 15.03 Biały Dunajec
 konkurs wiedzy o Podhalu i Tatrach
III miejsce - Ewelina Korpas kl. III A
opiekun: Aurelia Kusa, Elżbieta Stefańska, Anna Łosiewicz
Konkurs Języka Polskiego
(kuratoryjny)
20.10.08 Ręczno
do etapu rejonowego zakwalifikowały się:
Joanna Maciejewicz kl. III A
Aleksandra Piwowarczyk kl. III A
opiekun: Jadwiga Korpas
Konkurs matematyczny
Kangurek
19.03.09 Ręczno
.
bardzo dobry wynik uzyskał:
Dawid Mazurkiewicz kl. III SP
opiekun: Mariola Chojnacka
Ogólnopolski Konkurs
Wiedzy Geologicznej
"Ziemia Gigantów"
22.04.09 Kielce
wyróżnienie otrzymała:
Joanna Maciejewicz kl. III A
opiekun: Beata Widulińska
I Powiatowy Turniej Recytatorski
 "Emocje zakute w słowa - Ojczyzna"
13.10. 08 Piotrków Trybunalski
II nagroda dla Marii Chmielewskiej kl. III A
wyróżnienie dla Alicji Maciejewicz kl. I A
opiekun: Jadwiga Korpas, Marzanna Maciejewicz
IX Powiatowy Konkurs Literacki
"Podróżne sentymentalne
- mój dom rodzinny"
15. 12. 08 Piotrków Tryb.
wyróżnienie dla Joanny Maciejewicz kl. III A
opiekun: Jadwiga Korpas
VIII Przegląd Kolęd i Pastorałek
Szydłów 2009-01-16
w kategorii: Soliści - Gimnazjum
II nagrodę zdobyła Maria Chmielewska
III nagrodę zdobyła Ewelina Korpas
w kategorii: Duety - Szkoła Podstawowa
wyróżnienie otrzymały: Aleksandra i Małgorzata Dura
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Konkurs "Poznaj swój Region"
Piotrków Trybunalski
Finalistką konkursu została:
Joanna Maciejewicz kl. III A
II nagroda w kategorii: Obiekty świeckie
opiekun: Aurelia Kusa
Konkurs plastyczny
pn. Klęska powódź, czy huragan
- straż pożarna ci pomaga
27.02 09 Ręczno


etap gminny
I miejsce - Adam Kopacki kl. I A
II miejsce - Alicja Maciejewicz kl. I A
III miejsce - Joanna Maciejewicz kl. III A
opiekun: Danuta Piątek

etap rejonowy
II miejsce - Adam Kopacki kl. I A
Konkurs czytelniczy
Przeczytałem, polecam,
przeczytaj i Ty!
23.04. 09 Ręczno
I miejsce w klasach IV - VI
Aleksandra Faryś kl. V
I miejsce w klasach I - III gimnazjum
Joanna Lasek kl. II A
Konkursy o tematyce świątecznej
08.04. 09 Ręczno
Najpiękniejsza kartka świąteczna
I miejsce - Karolina Stefańska kl. IV; Martyna Ośmiałowska kl. I B
II miejsce - K. Filocha kl. V; Kinga Stańczak kl. I B
III miejsce - Anna Czerwik I B
opiekun: Danuta Piątek
Najpiękniejsza pisanka
I miejsce - Agnieszka Niezbecka kl. I A
II miejsce - Liliana Strzelczyk kl. I A
III miejsce - Katarzyna Banaszczyk II B
opiekun: Danuta Piątek
Wojewódzki konkurs
Piosenki Angielskiej
Przedbórz 2009
b.
wyróżnienie - Magdalena Sztark kl. IB
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Powiatowy Konkurs Recytatorski
1.05.09 r. Piotrków Tryb.
wyróżnienia:
Patrycja Banaszczyk kl. II B
Maria Chmielewskiej kl. III A
opiekun: Jadwiga Korpas, Danuta Piątek
V Międzyszkolny
Konkurs Ortograficzny
28.05.09 Ręczno
I miejsce Anna Przewoźnik kl. VI
III miejsce Aleksandra Piątek kl. III
opiekun: Małgorzata Olszta, Katarzyna Lesiakowskaa

BIP

bip1 logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk