SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

NASZE SUKCESY
XXVI Ogólnopolska Olimpiada
Wiedzy Turystyczno - Krajoznawczej
6-8. 11.09 Zakopane
X miejsce w klasyfikacji powiatowej
zdobyła drużyna w składzie:
Monika Gładysz - konkurs wiedzy
Marika kowalska - konkurs sprawnościowy
Emilia Rybiałek - orientacja w terenie
Marta Strychalska
opiekun: Aurelia Kusa
Przedmiotowy
Konkurs Geograficzny
27.11.09 Ręczno
do etapu rejonowego zakwalifikowały się:
Patrycja Banaszczyk kl. III A
Michalina Wojtyła kl. III A
opiekun: Aurelia Kusa
III Powiatowy Turniej Recytatorski
"Emocje zakute w słowa
- cztery pory roku w poezji europejskiej"
23.11.09 Piotrków Tryb.
nagroda dla Alicji Maciejewicz kl. II A

opiekun: Marzanna Maciejewicz
Sztafetowe biegi przełajowe
07.10.08 r. Wolbórz
II miejsce zajęły dziewczęta:
Katarzyna Flejterska kl. I A Joanna Majchrzak kl. I A
Klaudia Korpas kl. II B Katarzyna Banaszczyk kl. II B
Maria Michalska kl. II B Bożena Malinowska kl. III B
Katarzyna Wojtala kl. III B Beata Krasoń kl. III A
Agata Cieślik kl. III A Gabriela Kulawiak kl. III A
opiekunowie: Anna Łosiewicz, Elżbieta Stefańska

I rzut Ligi Lekkoatletycznej
16.10.08 r. Kleszczów

I miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Lewańska kl. III A
III miejsce w skoku wzwyż - Mariusz Flejterski kl. III A
I miejsce w skoku w dal - Przemysław Gorzędowski kl. III A
II miejsce w biegu na 200 m - Łukasz Zimny kl. VI
II miejsce w biegu na 1000 m - Jan Kulawiak kl. VI
opiekunowie: Anna Łosiewicz, Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura
Indywidualne Halowe Mistrzostwa
LZS woj. łódzkiego w lekkiej atletyce
dla szkół gimnazjalnych
06.03.09 r. Spała
I miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Lewańska kl. III A
I miejsce w skoku wzwyż - Mariusz Flejterski kl. III A
opiekunowie: Anna Łosiewicz, Elżbieta Stefańska
XI Turniej piłkarski
Coca - Cola Cup' 2009
I Runda eliminacyjna
20.04.09 r. Przedbórz
I miejsce dla zespołu:
D. Potakowski, M. Jeż, Ł. Strzelczyk, T. Cieślik, K. Misztela,
M. Sala, T. Krawczyk, M. Potakowski, B. Seget, D. Banaszczyk
opiekun: Anna Łosiewicz
XXV Ogólnopolska Olimpiada
wiedzy Turystyczno - Krajoznawczej
Polska - Rumunia - Unia Europejska
07- 09.11.08 r. Zakopane
VI miejsce zdobyła Joanna Maciejewicz

opiekun: Anna Łosiewicz
XV Ogólnopolski
Pieszy Zlot Ekologiczny
Bory Tucholskie 2008
I miejsce w konkursie Rzeki, jeziora lasy Polski zdobyła:
Klaudia Korpas kl. IIB
opiekun:Elżbieta Stefańska
V Rajd Barbórkowy
5-6.12.08 r. Kleszczów
konkurs ekologiczno - plastycznym
III miejsce - Magdalena Lenarczyk kl II B
opiekun: Aurelia Kusa
Poznajemy
Parki Krajobrazowe Polski
6.01.09 Piotrków Trybunalski
V miejsce w II etapie konkursu (rejonowym)
zdobyła drużyna w składzie:
Monika Gładysz kl. II B
Marta Strychalska kl. II B
Sonia Patek kl. II B
Adam Kopacki kl. I A
opiekun: Aurelia Kusa
VII Piotrkowski
Zlot Turystyczny
13-14.02 r.
Piotrków Trybunalski
I miejsce w konkursie tańca zdobyły:
Maria Chmielewska kl. III A
Martyna G?gór kl. III B
III miejsce w konkursie ekologiczno - plastycznym zdobyły:
Maria Chmielewska kl. III A
Magdalena Lenarczyk kl. II B
III miejsce w grze terenowej zdobyła drużyna w składzie:
M. Chmielewska, M. Gągór, A. Piwowarczyk
M. Lenarczyk, E. Rybiałek, B. Krasoń
P. Orlik, G. Kulawiak
opiekun: Aurelia Kusa
Miedzyprzedmiotowy
Konkurs
Ekologiczno - Turystyczny
16.01.09 Ręczno
Do etapu rejonowego zakwalifikowały się:
Joanna Maciejewicz kl. III A
Joanna Przybył kl. III A
Aleksandra Piwowarczyk kl. III B
Paweł Szymanek kl. III B
Adam Kopacki kl. I A
opiekunowie; Aurelia Kusa, Beata Widulińska
Miedzyprzedmiotowy
Konkurs Ekologiczno - Turystyczny
16.02.09 r. Piotrków Trybunalski
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się
Paweł Szymanek kl. III B
opiekun: Aurelia Kusa
XIV Podhalański
Rajd Narciarski
12 - 15.03 Biały Dunajec
konkurs wiedzy o Podhalu i Tatrach
III miejsce - Ewelina Korpas kl. III A
opiekun: Aurelia Kusa, Elżbieta Stefańska, Anna Łosiewicz
Konkurs Języka Polskiego
(kuratoryjny)
20.10.08 Ręczno
do etapu rejonowego zakwalifikowały się:
Joanna Maciejewicz kl. III A
Aleksandra Piwowarczyk kl. III A
opiekun: Jadwiga Korpas
Konkurs matematyczny
Kangurek
19.03.09 Ręczno
.
bardzo dobry wynik uzyskał:
Dawid Mazurkiewicz kl. III SP
opiekun: Mariola Chojnacka
Ogólnopolski Konkurs
Wiedzy Geologicznej
"Ziemia Gigantów"
22.04.09 Kielce
wyróżnienie otrzymała:
Joanna Maciejewicz kl. III A
opiekun: Beata Widulińska
I Powiatowy Turniej Recytatorski
"Emocje zakute w słowa - Ojczyzna"
13.10. 08 Piotrków Trybunalski
II nagroda dla Marii Chmielewskiej kl. III A
wyróżnienie dla Alicji Maciejewicz kl. I A
opiekun: Jadwiga Korpas, Marzanna Maciejewicz
IX Powiatowy Konkurs Literacki
"Podróżne sentymentalne
- mój dom rodzinny"
15. 12. 08 Piotrków Tryb.
wyróżnienie dla Joanny Maciejewicz kl. III A
opiekun: Jadwiga Korpas
X Powiatowy Konkurs Literacki
"Europa na wesoło - podróż z humorem"
18.11.09 Piotrków Tryb.
I nagroda dla Martyny Liwińskiej kl. III A
opiekun: Jadwiga Korpas
Powiatowy konkurs plastyczny
"Świąteczne Anioły"
16.12.2009 Gorzkowice
wyróżnienie - Adam Kopacki kl. II A
opiekun: Bożena Sobczyk
Międzyprzedmiotowy
Konkurs Ekologiczno - Turystyczny
12.01.2010 Ręczno (etap szkolny)


do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Marta Strychalska kl. III B
Adam Kopacki Kl. II A
opiekun: Aurelia Kusa, Beata Widulińska
Powiatowy
Przegląd Kolęd i Pastorałek
08.01.2010r. Szydłów
III miejsce zdobyły: Małgorzata i Aleksandra Dura

opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej"
05.03.2010r. Moszczenica
w kategorii: duet I - III SP
I miejsce - Małgorzata i Aleksandra Dura
w kategorii: solo I - III SP
I miejsce - Urszula Margas
w kategorii: solo Gimnazjum
III miejsce - Magdalena Sztark
wyróżnienie - Patrycja Banaszczyk
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Wojewódzki Konkurs Historyczny
03.02.2010 Łódź
laureat konkursu - Adam Kopacki

opiekun:Józef Korpas, Bogumiła Stojecka
Ogólnopolski konkurs
"XVI Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży"
14.05.2010 Ręczno
Justyna Sroka i Adam Kopacki zdobyli mandat poselski
na XVI Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży
opiekun: Bogumiła Stojecka
Finał Miejsko - Powiatowego
XIV Małego Konkursu Recytatorskiego
21.05.2010 Piotrków Trybunalski
nagrody otrzymały:
Patrycja Banaszczyk klasa III A
Joanna Lasek klasa III A
opiekun: Danuta Piątek, Jadwiga Korpas
VI Powiatowy Przegląd Wokalny,
Wokalno - Instrumentalny,
Taneczny
05.06.2010 Wola Krzysztoporska
II miejsce - Urszula Margas klasa I
III miejsce - Magdalena Sztark klasa II B
zespół "No Name"
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Powiatowy konkurs plastyczny
"Jak mały Frycek muzyki szukał"
15.05.2010 Piotrków Tryb
.
nagroda dla Anety Stępień kl. I A
opiekun: Bożena Sobczyk
Gminny Konkurs Ortograficzny
21.05.2010 Stobnica
III miejsce - Dawid Prochoń kl. III
III miejsce - Maja Krasoń kl. VI

opiekun: Mariola Chojnacka Małgorzata Olszta
Powiatowy konkurs literacki
"Mój wymarzony zawód"
01.06.2010 Piotrków Tryb.
I miejsce - Joanna Lasek kl. III A
II miejsce - Martyna Liwińska kl. III A

opiekun: Danuta Piątek

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk