SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

NASZE SUKCESY

Mistrzostwa LA Szkół
Podstawowych i Gimnazjów

13.06.2012 r. Kutno
II miejsce w biegu na 600 m- Małgorzata Dura kl. V
II miejsce w pchnięciu kulą - Patryk Łysoń kl. IIA
III miejsce sztafeta 4x100 - Patrycja Migocka kl. II A, Maja Krasoń kl. II A,
Zawłocka Klaudia kl. I A, Anna Banaszczyk kl. III B
opiekun: Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura, Barbara Mrozńska
Liga Szkół Podstawowych
w LA i Gimnazjów
29.05.2012 r. Kleszczów
III miejsce w biegu na 60 m -Paulina Andre kl. VI
VI miejsce w biegu na 100 m - Łukasz Zimny kl. III A
IV miejsce w biegu na 1000 m- Jan Kulawiak kl. III A
VII miejsce w skoku w dal - Angelika Żak kl. II A
VI miejsce w skoku w dal - Kamil Balcerek kl III B
VII miejsce w pchnięciu kulą - Magdalena Piwowarczyk kl. III B
IV miejsce w pchnięciu kulą - Patryk Łysoń kl. II A
opiekun: Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura, Barbara Mrozńska
Czwórbój Lekkoatletyczny
29.05.2012 r. Kutno
- FINAŁ WOJEWÓDZKI
V miejsce - uczennice klasy VI:
Ewelina Andre, Paulina Andre, Babczyńska Paula, Joanna Jarosz,
Aleksandra i Małgorzata Dura kl. V
opiekun: Jolanta Patura
Czwórbój Lekkoatletyczny
28.05.2012 r. Opoczno
- eliminacje rejonowe
I miejsce - uczennice klasy VI:
Ewelina Andre, Paulina Andre, Babczyńska Paula, Joanna Jarosz,
Aleksandra i Małgorzata Dura kl. V
opiekun: Jolanta Patura

Czwórbój Lekkoatletyczny
11.05.2012 r. Moszczenica
- eliminacje powiatowe

I miejsce - uczennice klasy VI:
Ewelina Andre, Paulina Andre, Babczyńska Paula, Joanna Jarosz,
Aleksandra i Małgorzata Dura kl. V
opiekun: Jolanta Patura
Czwórbój Lekkoatletyczny
10.05.2012 r. Ręczno
- eliminacje gminne
I miejsce - uczennice klasy VI:
Ewelina Andre, Paulina Andre, Babczyńska Paula, Joanna Jarosz,
Aleksandra i Małgorzata Dura kl. V
opiekun: Jolanta Patura
Wiosenne Biegi Przełajowe
w ramach DNI OLIMPIJCZYKA
27.04.2012 r. Wolbórz
I miejsce w biegu na 600m - Paulina Andre kl. VI
V miejsce w biegu na 100m -Katarzyna Lewańska kl. II A
IV miejsce w biegu na 2000 m - Kamil Balcerek kl. III B kl II A
V miejsce w biegu na 2000 m - Jan Kulawiak kl. III A
opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska, Barbara Mrozińska
VIII Powiatowy Przegląd
Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów
Wokalnych, Tanecznych, Instrumentalnych 2012
22.04.2012 r. Wolbórz
I miejsce - Urszula Margas kl. III SP
III miejsce - Karolina Sobczyk kl II A

opiekun: Justyna Pakosz - Kowalskaa
Powiatowy Konkurs
Piosenki Angielskiej
13.04.2012 r. Moszczenica
II miejsce - Anna Przewoźnik kl III A
III miejsce - Izabela Niezbecka kl. I A
wyróżnienie - Karolina Sobczyk kl II A
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Rejonowe Mistrzostwa Szkół
Gimnazjalnych W Piłce
Siatkowej Dziewcząt
GIMNAZJADA 2012
16.04.2012 r.
Tomaszów Mazowiecki
II miejsce zdobyła drużyna w składzie:
Weronika Stańczak kl. II B, Sylwia Woźniak kl. II B, Violetta Stobiecka kl. II B,
Maja Krasoń kl. II A, Kinga Lewańska kl. III A, Magdalena Piwowarczyk kl. III B,
Monika Skórniewska kl. IIIB, Martyna Krasoń kl. III A
opiekun: Elżbieta Stefańska
Indywidualne Halowe Mistrzostwa
LZS w LA Szkół Gimnazjalnych
22.03.2012 r. Spała
I miejsce w skoku w dal - Ewelina Andre
III miejsce - sztafeta dziewcząt:
Małgorzata Dura kl. V, Aleksandra Dura kl. V,
Ewelina Andre kl. VI, Joanna Jarosz kl. VI
opiekun: Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura
Powiatowe Mistrzostwa Szkół
Gimnazjalnych W Piłce
Siatkowej Dziewcząt
GIMNAZJADA 2012
28.03.2012r. Wolbórz
I miejsce zdobyła drużyna w składzie:
Weronika Stańczak kl. II B, Sylwia Woźniak kl. II B, Violetta Stobiecka kl. II B,
Maja Krasoń kl. II A, Kinga Lewańska kl. III A, Magdalena Piwowarczyk kl. III B,
Monika Skórniewska kl. IIIB, Martyna Krasoń kl. III A
opiekun: Elżbieta Stefańska,
XIX Ogólnopolski Narciarski
Rajd Podhalański
1-4.03.2012 r.
Biały Dunajec
V miejsce w Konkursie Wiedzy o Podhalu oraz
konkurencjach sportowych zdobyła drużyna w składzie:
Anna Przewoźnik kl. III A, Paweł Gandziarowski kl. III A,
Artur Szymczyk kl. III A
VII miejsce w Konkursie Wiedzy o Podhalu oraz
konkurencjach sportowych zdobyła drużyna w składzie:
Karolina Stefańska kl. I A, Paweł Tręda kl. II A, Patryk Łysoń kl. II A
opiekun: Monika Przewoźnik, Elżbieta Stefańska
Indywidualne Halowe Mistrzostwa
LZS w LA Szkół Gimnazjalnych
23.03.2012 r. Spała
V miejsce w pchnięciu kulą - Patryk Łysoń kl. II A
VII miejsce w pchnięciu kulą - Magdalena Piwowarczyk kl. III B
VIII miejsce w pchnięciu kulą - Kamil Balcerek kl. III B
VI miejsce w skoku wzwyż - Patrycja Migocka kl. II A
VII miejsce w skoku wzwyż - Kamil Balcerek kl. III B
VIII miejsce w skoku w dal - Damian Lewański kl. III A
IX miejsce w skoku wzwyż - Maja Krasoń kl. II A
IX miejsce w biegu na 600 m- Katarzyna Lewańska kl. IIA
opiekun: Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura, Barbara Mrozińska
Indywidualne Halowe
Mistrzostwa LZS w LA
Szkół Gimnazjalnych
22.03.2012 r. Spała
I miejsce w skoku w dal - Ewelina Andre
III miejsce - sztafeta dziewcząt:
Małgorzata Dura kl. V, Aleksandra Dura kl. V,
Ewelina Andre kl. VI, Joanna Jarosz kl. VI
opiekun: Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura
Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego
Konkursu Wiedzy Pożarniczej
23.03.2012 r. Wolbórz
II miejsce - Paula Babczyńska kl. VI

opiekun:Elżbieta Stefańska
V Powiatowy Przegląd Piosenki Angielskiej
"Little Stars of Big Stage"
17.02.2012 r. Moszczenica
I miejsce - duet Małgorzata i Aleksandra Dura kl. IV SP
wyróżnienie - Urszula Margas kl. III SP
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Regionalny Przegląd
Kolęd i Pastorałek
20.01.2012 r. Szydłów
I miejsce - Emilia Margas
II miejsce - Karolina Sobczyk
III miejsce - chór szkolny
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Interdyscyplinarny Konkurs
Ekologiczno - Regionalny
17.01.2012 r.
Ręczno - etap szkolny
.
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Kludia Wach kl. III B
Adam Witasik kl. III B
Katarzyna Bułacińska kl. III A
Maciej Jagieło
opiekun: Aurelia Kusa
 Zlot turystyczny
13-14.01.2012 r.
Piotrków Tryb.
V miejsce (gra terenowa) - drużyna
II miejsce w konkursie plastycznym - Oliwia Cieślik, Paula Lewandowska
I miejsce w konkursie tanecznym - Milan Kowalski
opiekun:Barbara Mrozińska
Podsumowanie działalności
LZS w woj. łódzkim
Gimnazjum VI miejsce w rywalizacji sportowej
Konkurs
"Parki Krajobrazowe Polski"
10.01. 2012 r.
Moszczenica
V miejsce zajęła drużyna:
Klaudia Wach kl. III B
Adam Witasik kl. III B
Maciej Jagieło kl. III A
Kamil Hernoga kl. II B
opiekun: Aurelia Kusa
Konkurs graficzny
15.12.2011r.
Tomaszów Mazowiecki
wyróżnienie - Aleksandra Faryś - kl. III A

opiekun: Marzanna Maciejewicz
VII Powiatowy Przegląd
Dziecięcych i Młodzieżowych
Zespołów Wokalnych,
Tanecznych i Instrumentalnych' 2011
16-17.12.2011 r. Wola Krzysztoporska
I miejsce - Urszula Margas z klasy III SP
wyróżnienie - Małgorzata i Aleksandra Dura kl. V

opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
I rzut Ligi LA Zrzeszenia LZS
woj. łódzkiego szkół
podstawowych i gimnazjalnych
7.10.2011r. Kleszczów
III miejsce - 60m - Paulina Andre kl. VI
IV miejsce -200m - Dura Małgorzata kl. V
III miejsce - skok w dal - Jarosz Joanna kl. VI
IV miejsce - skok w dal - Ewelina Andre kl. VI
III miejsce - rzut piłeczką palantową - Jarosz Joanna kl. VI
III miejsce - sztafeta dziewcząt: 
Paulina Andre kl. VI
Jarosz Joanna kl. VI
Ewelina Andre kl. VI
Małgorzata Dura kl. V
VII miejsce - 1000m - Jan Kulawiak
VI miejsce - pchnięcie kulą - Magdalena Piwowarczyk kl. III B
IX miejsce - skok wzwyż - Kamil Balcerek kl. III B
IX miejsce 100m - Łukasz Zimny kl. III A
V miejsce (na 22 drużyny) w I rzucie Ligi LA Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
opiekun: E. Stefańska, J. Patura, B. Mrozińska
VIII Ogólnopolski Pieszy
Zlot Ekologiczny "Bory Tucholskie"
23-25.09.2011r. Tle
ń
IV miejsce zajęła drużyna:
Agata Skalska kl. I A
Karolina Stefańska kl. IA
Artur Szymczyk kl. IIIA kl.
III miejsce w konkursie "Bory Tucholskie" zajęła: Agata Skalska - kl. I A
opiekun: Barbara Mrozińska

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk