SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

NASZE SUKCESY
Powiatowy Przegląd
Dziecięcych i Młodzieżowych
Zespołów Wokalno - Tanecznych,
Tanecznych, Wokalnych,
Wokalno - Instrumentalnych
21.04.2013 Wolbórz
Nagrodę Starosty otrzymały:
Marta Marszalik kl. II SP
Marta Marszalik i Patrycja Stępień kl. II SP
Aleksandra i Małgorzata Dura kl. VI
III miejsce - Erwin Grodek kl. III B
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Powiatowe Zawody w Piłce
Siatkowej Dziewcząt
5.04.2013 Wolbórz
III miejsce - Weronika Stańczak kl. III B, Sylwia Woźniak kl. III B,
Violetta Stobiecka kl. III B, Patrycja Migocka kl. III A, Maja Krasoń kl. III A,
Katarzyna Lewańska kl. III A, Karolina Stefańska kl. II A, Izabela Niezbecka kl. II A,
Paula Lewandowska kl. II B, Milena Filocha kl. II B
opiekun: Elżbieta Stefańska
VI Powiatowy Konkurs
Piosenki Angielskiej
"Little Stars of Big Stage"
1.03.2013 Moszczenica
II miejsce- Emilia Margas kl. II SP
II miejsce - Marta Marszalik i Patrycja Stępień kl. II
II miejsce - Aleksandra i Małgorzata Dura kl. VI
wyróżnienie - Urszula Margas
wyróżnienie - Rafał Szopa kl. V SP
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
V Gminny Konkurs Historyczny
dla szkół podstawowych
"Polska droga do niepodległości 1795-1918"
30.01.2013 Stobnica
I miejsce - Agnieszka Faryś

opiekun: Bogumiła Stojecka
Rejonowy Konkurs Biblijny
dla szkół podstawowych
11.01.2013 r. Radomsko

"Kto we mnie wierzy, to choćby i umarł żyć będzie"
ew. św. Jana

II miejsce -Urszula Margas
opiekun: Irena Łydżba - Ludwikowska
Rejonowy Przegląd
Kolęd i Pastorałek w Szydłowie
6.01.2013 r. Szydłów
III miejsce w kategorii:
zespoły wokalne gimnazjum - chór szkolny
wyróżnienie - Patrycja Stępień kl. II SP
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Konkurs graficzny
12.12.2013 r.
Tomaszów Mazowiecki
"Rolnik zawód niebezpieczny"
wyróżnienie - Erwin Grodek kl. III B
opiekun: M. Maciejewicz
VII Ekologiczny Rajd
"Barbórka w Kleszczowie"
6.12.2012r. Kleszczów
I miejsce w konkursie ekologicznym - Bartosz Wroński
kl. IB I miejsce w konkursie literacko - poetyckim - Oliwia Cieślik kl. IIB
V miejsce w konkursie literacko - poetyckim - Agnieszka Faryś kl. V
II miejsce w teście turystycznym z j. angielskiego - Wiktor Kobedza kl. IIB
III miejsce w konkursie manualno - technicznym - Milan Kowalski kl. IIB
opiekun: Aurelia Kusa, Barbara Mrozińska
Indywidualne Halowe
Zawody LZS woj. łódzkiego
dla młodzieży SP
6.12.2012 r. Spała
III miejsce w biegu na 200m - Małgorzata Dura kl. V

opiekun: Paweł Chojnacki
Liga Lekkoatletyczna
I rzut LA - Zrzeszenie LZS
dla szkół podstawowych i gimnazjów
27.09.2012 r. Kleszczów
I miejsce w biegu na 200 m- Małgorzata Dura kl. VI
II miejsce w biegu na 600 m- Patrycja Flejterska kl. VI
II miejsce w skoku wzwyż- Paweł Tręda kl. IIIA
III miejsce w pchnięciu kulą - Patryk Łysoń kl. III A
II miejsce w biegu na 300 m- Izabela Niezbecka kl. II A
III miejsce w skoku w dal - Ewelina Andre kl. I A
II miejsce w biegu na 100 m - Paulina Andre kl. I A
Zawłocka Klaudia kl. II A, Ewelina Andre kl. I A
opiekun: Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura, Paweł Chojnacki
Podsumowanie
roku sportowego LZS woj. łódzkiego
15.09.2012r. Łódź
IV miejsce w rywalizacji sportowej za rok 2012
Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

BIP

bip1 logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk