SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

NASZE SUKCESY
XXXV Ogólnopolskie Spotkanie
z Poezją Marii Konopnickiej w Przedborzu
24.05.2014r. Przedbórz
wyróżnienie w konkursie recytatorskim dla szkół pod. – Maria Zimna kl. III
wyróżnienie w konkursie recytatorskim dla szkół gim. – Oliwia Cieślik kl. IIIB
    opiekun: Jadwiga Cygan, Jadwiga Korpas
Letnie Igrzyska Sportowo- Rekreacyjne
08.06. 2014r. Ręczno
II miejsce w biegu przełajowym 1000m – Mateusz Malinowski kl. IIIB
III miejsce w biegu przełajowym 800m – Małgorzata Dura kl. I
    opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS
woj. łódzkiego w lekkiej atletyce

13.06.2014r. Kutno
I miejsce sztafeta dziewcząt 4x100m:
Aleksandra Dura kl. I, Małgorzata Dura kl. I,
Ewelina Andre kl. IIA, Paulina Andre kl. IIA
I miejsce w biegu na 100m – Ewelina Andre kl. IIA
I miejsce w skoku w dal – Paulina Andre kl. IIA
I miejsce w biegu na 1000m – Michał Hajzler kl. VI
I miejsce w rzucie piłeczką palantową – Kacper Świstak kl. VI
II miejsce w skoku w dal - Adrian Andre kl. IIIA
III miejsce w skoku w dal – Aleksandra Dura kl. I
III miejsce w biegu na 300m – Małgorzata Dura kl. I
III miejsce w skoku wzwyż – Patrycja Flejterska kl. I
III miejsce w skoku wzwyż – Wiktor Kobędza kl. IIIB
III miejsce sztafeta szwedzka chłopców:
Michał Hajzler kl. VI, Mateusz Pięta kl. VI,
Kacper Świstak kl. VI, Jakub Zimny kl. V
      opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska
II Rzut Ligi LA Zrzeszenia LZS
woj. łódzkiego dla szkół gimnazjalnych
23.05.2014r. Kleszczów
I miejsce sztafeta dziewcząt 4x100m:
Aleksandra Dura kl. I, Małgorzata Dura kl. I,
Ewelina Andre kl. IIA, Paulina Andre kl. IIA
I miejsce w skoku w dal – Adrian Andre kl. IIIA
II miejsce w biegu na 100m – Ewelina Andre kl. IIA
II miejsce w skoku w dal – Paulina Andre kl. IIA>
II miejsce w biegu na 300m – Małgorzata Dura kl. I
III miejsce w skoku wzwyż – Wiktor Kobędza kl. IIIB
III miejsce w pchnięciu kulą – Dawid Majchrzak kl. IIIB
III miejsce sztafeta chłopców 4x100m:
Dawid Majchrzak kl. IIIB, Adrian Andre kl. IIIA,
Milan Kowalski kl.IIIB, Piotr Smolarczyk kl. IIIB
   opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska

Powiatowy Przegląd Dziecięcych
i Młodzieżowych Zespołów
Wokalnych, Tanecznych,
Wokalno-Tanecznych
i Wokalno-Instrumentalnych
11.05.2014r. Wolbórz

kategoria solista szkoły podst.: I miejsce – Urszula Margas kl. V
kategoria solista szkoły gim.: III miejsce – Izabela Niezbecka kl. IIIA

   opiekun: Beata Łysoń
Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego
w Piłce Siatkowej Dziewcząt
4.03.2014r. Moszczenica
III miejsce drużyna w składzie: Karolina Stefańska kl. III A,
Agata Skalska kl. III A, Izabela Niezbecka
kl. IIIA,
Klaudia Zawłocka kl. III A, Milena Filocha kl. III A,
Paula Lewandowska kl. III B, Paula Babczyńska kl. II A,
Joanna Jarosz kl. II A,

       opiekun: Elżbieta Stefańska
VII Powiatowy Konkurs
Piosenki Angielskiej
„Little Stars of Big Stage”
21.02.2014r. Moszczenica
Szkoła Podstawowa
kategoria zespół:
II miejsce - Patrycja Stępień kl. III, Karolina Kurkowska kl. II
kategoria solista: III miejsce – Emilia Margas kl. II
wyróżnienie – Urszula Margas kl. V
Gimnazjum
kategoria zespół:
III miejsce – Aleksandra i Małgorzata Dura kl. I
wyróżnienie – Izabela Niezbecka kl. IIIA
     opiekun: Beata Łysoń
Finał konkursu kuratoryjnego
z języka niemieckiego
Łódź
Finalistka – Aleksandra Piątek kl. II A
     opiekun: Renata Bukacka
XIX Konkurs Biblijny
   Finał Diecezjalny                                   
16.01.2014r. Częstochowa
IV miejsce – Urszula Margas kl. V
opiekun: Irena Łydżba - Ludwikowska
I Przegląd Kolęd i Pastorałek
„Kolędować Małemu”
   19.01.2014r. Przedbórz  
kategoria duet:
I miejsce - Patrycja Stępień kl. III,
Patrycja Kurkowska kl. III

kategoria solista: wyróżnienie Urszula Margas kl. V
opiekun: Jadwiga Cygan, Beata Łysoń
XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek
w Szydłowie
10.01.2014r. Szydłów
kategoria duet:
III miejsce – Aleksandra i Małgorzata Dura kl. I

     opiekun: Beata Łysoń
Rejonowy etap konkursu
kuratoryjnego z języka niemieckiego
8.01.2014r. Piotrków Tryb.
86,25% ( zakwalifikowana do etapu wojew.)
zdobyła Aleksandra Piątek kl. II A
   opiekun: Renata Bukacka
Podsumowanie sezonu
sportowo - turystycznego
Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
14.12.2013r. Łódź
 III miejsce dla uczniów gimnazjum w rywalizacji
sportowej szkół gimnazjalnych woj. łódzkiego

   opiekun: Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura
Indywidualne Halowe
Mistrzostwa LZS woj. łódzkiego
w lekkiej atletyce
5.12.2013r. Spała
Szkoła Podstawowa
III miejsce w biegu na 1000 m - Michał Hajzler z kl. VI
Gimnazjum
I miejsce w skoku w dal – Paulina Andre z kl. II A
II miejsce w skoku w dal – Ewelina Andre z kl. II A
II miejsce w skoku wzwyż – Seweryn Cieślik z kl. I A
III miejsce w skoku wzwyż – Wiktor Kobędza z kl. II B
III miejsce w biegu na 60 m – Aleksandra Dura z kl. I A
II miejsce sztafeta 4x200 dziewcząt w składzie:
Aleksandra Dura, Małgorzata Dura z kl. IA,
Ewelina Andre, Paulina Andre z kl. II A
IV m-ce w pchnięciu kulą – Mateusz Malinowski kl. III B
   opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska
XXII Ogólnopolski Festiwal
Pieśni i Piosenki o Mojej Ojczyźnie
10.11. 2013r. Przedbórz
wyróżnienie zdobył duet:
Aleksandra i Małgorzata Dura
  opiekun; Beata Łysoń
XVIII Ogólnopolskie
Biegi Przełajowe
5.10.2013 r. Wolbórz
V miejsce w biegu na 1000 m - Aleksandra Dura kl. I
VI miejsce w biegu na 1000 m - Małgorzata Dura kl. I
  opiekun: E Stefańska
Liga Lekkoatletyczna
I rzut - Zrzeszenie LZS woj łódzkiego
27.09.2013r. Kleszczów
I miejsce sztafeta 4x100
Aleksandra Dura, Małgorzata Dura kl. I A,
Ewelina Andre, Paulina Andre kl. II A
III miejsce sztafeta 4x100 
Seweryn Cieślik kl. I, Piotr Smolarczyk,
Milan Kowalski, Dawid Majchrzak kl. III B
III miejsce w skoku w dal - Paulina Andre kl. II A
III miejsce w biegu na 100 m -Ewelina Andre kl. II A
III miejsce w skoku a dal - Adrian Andre kl. III A
IV miejsce w skoku wzwyż - Joanna Jarosz kl. II A, Seweryn Cieślik kl. I
 opiekun: Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura
XXIII Ogólnopolski Konkurs
Piosenki Turystyczno - Przyrodniczej
22.09.2013r. Przedbórz
kategoria zespół:
III miejsce - Aleksandra i Małgorzata Dura kl. I Gim.
kategoria solista: III miejsce - Rafał Szopa kl. V
  opiekun: Beata Łysoń

BIP

bip1 logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk