SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

NASZE SUKCESY

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
w LA szkół podstawowych i gimnazjalnych
Kutno, 10.06.2015 r.

I miejsce sztafeta szwedzka chłopców
Zimny Jakub kl. VI, Antosik Jakub kl. VI,
Składnik Dawid kl. VI, Lewański Piotr kl. V
III miejsce w rzucie piłeczka palantową - Klaudia Flejterska kl. VI
opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska

Letnie Igrzyska Sportowo Rekreacyjne
Ręczno, 14.06.2015 r.

I miejsce biegi przełajowe - Hajzler Michał kl.  kl. I
III miejsce biegi przełajowe - Wiktor Balcerek kl. I
opiekun: Jolanta Patura

II Rzut Ligi Lekkoatletycznej
w Kleszczowie
29.05.2015 r.

II miejsce w skoku wzwyż -Patrycja Flejterska  kl. II
II miejsce w biegu na 100 m - Ewelina Andre kl. III A
II miejsce w biegu na 300 m - Małgorzata Dura
II miejsce sztafeta 4x100:
Małgorzata i Aleksandra Dura, Ewelina i Paulina Andre
opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy
o Unii Europejskiej
i Samorządzie Terytorialnym

"Moja mała Ojczyzna w Europie"
15.05.2015 r. Piotrków Tryb.

II miejsce drużyna:
Katarzyna Cieślik  kl. I
Paula Bbaczyńska kl. III A
Paulina Kacprzyk kl. III B
Bartosz Wroński kl. III B
II miejsce ind. - Paulina Kacprzyk

opiekun: Bogumiła Stojecka

Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego
w Czwórboju LA Dziewcząt i Chłopców
szkół podstawowych
14.05.2015 r. Moszczenica

II miejsce
Paulina Cygan kl. VI
Aleksandra Przewoźnik kl. VI
Magdalena Guziak kl. VI
Klaudia Flejterska kl. VI
Leszczyńska Martyna kl. V
Maria Zimna kl. IV

opiekun: Elżbieta Stefańska

XXXVI Ogólnopolskie Spotkania
z Poezją Marii Konopnickiej
- konkurs recytatorski
Przedbórz 16.05.2015 r.

I miejsce kat. kl. IV-VI -  Urszula Margas kl. VI
wyróżnienie - Emilia Margas
opiekun: Danuta Piatek, Sylwia Żak

Powiatowy Przegląd Zespołów
Wokalnych, Tanecznych,
Wokalno - Instrumentalnych
Wola Krzysztoporska 25.04.2015 r.

II miejsce - Emilia Margas
II miejsce - Urszula Margas
nagroda: Aleksandra i Małgorzata Dura
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska

VII Konkurs Historyczny
"70 rocznica zakończenia II wojny światowej"
20.04.2015 r. Stobnica

I miejsce - Urszula Margas kl. VI
Iv miejsce - Agata Stefańska kl. V

Międzyszkolny konkurs
pt."Wincenty Witos znany i nieznany"
12.04.2015 r. Bujny

III miejsce - Katarzyna Cieślik kl. I,
Roksana Kowalska kl. III B
Kinga Wilczynska kl. III B
opiekun: Bogumiła Stojecka

Konkurs plastyczny Focusa "Zima"
ferie zimowe
Piotrków Tryb.


I miejsce -Aleksandra Borkowska kl. II

opiekun: Mariola Chojnacka

Wiosenne Masowe Biegi Przełajowe
Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
10.04.2015 r. Wolbórz


II miejsce w biegu na 600 m - Zimna Maria kl. IV
III miejsce w biegu na 600 m - Małgorzata Stępień kl. IV
III miejsce w biegu na 1500 m - Michał Hajzler kl. I G

opiekun: Elżbieta Stefańska, Jolanta Patura

Powiatowy Konkurs Piosenki
Angielskiej "Little Stars of Stage"
27.03.2015 r.
Moszczenica


wyróżnienie: Rafał Szopa
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska

Konkurs pożarniczy
"Młodzież zapobiega pożarom"
- eliminacje powiatowe
Ręczno 3.03.2015 r.


I miejsce - Katarzyna Ciślik kl. I G.

opiekun: Jolanta Patura

Konkurs pożarniczy
"Młodzież zapobiega pożarom"
-eliminacje gminne
Ręczno 3.03.2015 r.


II miejsce Maja Piątek kl. VI SP
I miejsce - Katarzyna Ciślik kl. I G.
Maciej Mazurek - kl. I
Paulina Krasoń kl. I
opiekun: Jolanta Patura

XX Ogólnopolski Podhalański
Rajd Narciarski
Biały Dunajec
5-8.03.2015 r.


IV miejsce w klasyfikacji drużynowej
I miejsce w klasyfikacji powiatów
I miejsce w klasyfikacji województw
Klaudia Purgał, Joanna Flasz,
Żaneta Łysoń,Edyta Skalska, Natalia Sala
opiekun: Aurelia Kusa

Powiatowy Konkurs Piosenki
Angielskiej "Little Stars of Stage"
27.02.2015 r.
Moszczenica


nagroda - Emilia Margas
wyróznienie - Urszula Margas
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska

XIV Regionalny Konkurs Kolęd
i Pastorałek w Szydłowie
16.01.2015 r.


I miejsce - Aleksandra i Małgorzata Dura kl. II
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska

Interdyscyplinarny Konkurs
Ekologiczno - Regionalny
styczeń 2015 r.

do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Karolina Mirż kl. III, Julia Pawulska z kl. III A
Roksana Kowalska, Paulina Kacprzyk kl. III B
Albert Będkowski kl. II
opiekun: Aurelia Kusa, Beata Widulińska

Konkurs kuratoryjny
z fizyki (etap szkolny)
Ręczno, grudzień 2014 r.

do etapu rejonowego przeszedł:
Bartosz Wroński kl. III B
opiekun: Renata Purgał

Konkurs kuratoryjny
z geografii  (etap szkolny)
Ręczno, grudzień 2014 r.

do etapu rejonowego zawalifikowała się:
Karolina Mirż kl. III A
opiekun: Aurelia Kusa

XV Powiatowy Kokurs Literacki
10.12.2014 r.
Piotrków Tryb.

III miejsce - Bartosz Żak kl. I
wyróżnienie - Katarzyna Cieślik kl. I
opiekun: Jadwiga Korpas

Konkurs kuratoryjny
z j. niemieckiego (etap szkolny)

do etapu rejonowego zakwalifikowała się:
Aleksandra Piątek kl. III A
opiekun: Renata Bukacka

Wojewódzki Konkurs Biblijny
(etap szkolny)
Ręczno 12.12. 2014 r.

do etapu rejonowego zakwalifikowały się:
Paula Babczyńska kl. III A
Justyna Sala kl. III A
opiekun: Ewa Pawlikowska

Podsumowanie roku
sportowo - turystycznego
LZS w Łodzi

IV miejsce w rywalizacji wojewódzkiej
w kategorii szkół gimnazjalnych

Ogólnopolski Pieszy Zlot Ekologiczny
"Bory Tucholskie"
03-05.10 2014 r. Sucha

II miejsce w konkursie:
"Rozpoznaję drzewa, krzewy, rośliny, zwierzęta"
Paweł Stępień kl. III A
V miejsce w klasyfikacji drużynowej SP i gimnazjów
- Małgorzata Dura, Patryk Dziadczyk, Franciszek Wroński kl. II
opiekun: Aurelia Kusa

Ogólnopolski Konkurs Piosenki
Turystyczno - Przyrodniczej
Przedbórz 2014

wyróżnienie: Aleksandra i Małgorzata Dura
wyróżnienie: Emila  Margas
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk