SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

NASZE SUKCESY
I Rzut Ligi Lekkoatletycznej
w Kleszczowie
25.09.2015 r.
 
SP
I miejsce w biegu na 60 m -Maria Zimna kl. V
II miejsce w biegu na 60 m - Agata Stefańska kl. VI
I miejsce w biegu na 60 m - Patryk Kowalski kl. VI
II miejsce skok w dal - Piotr Lewański kl. VI
GIMNAZJUM
I miejsce w biegu na 1000 m -Michał Hajzler kl. II
I miejsce w skoku wzwyż - Wiktor Balcerek kl. II
III miejsce w skoku w dal - Aleksandra Dura kl. III
I miejsce w pchnięciu kulą - Klaudia Flejterska kl. II
II miejsce sztafeta szwedzka -
Martyna Leszczynska, Małgorzata Stępień, Oliwia
Bałazińska, Maria Zimna

opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska
Halowe Indywidualne Mistrzostwa LZS
w LA woj. łódzkiego
2.12.2015 r. Spała
III miejsce w biegu na 60 m - Maria Zimna kl. V
III miejsce w biegu na 60 m - Patryk Kowalski kl. VI
III miejsce skoku w dal - Piotr Lewański kl. VI
I miejsce sztafeta 4x200
Martyna Leszczynska, Agata Stefańska, Oliwia
Bałazińska, Maria Zimna
GIMNAZJUM
III miejsce w skoku w dal - Aleksandra Dura kl. III
opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska

Kuratoryjny Konkurs Fizyczny
- etap szkolny
24.09.2015 r. Ręczno
do etapu rejonowego w Piotrkowie Tryb.
dostała się Kleaudia Purgał kl. III
opiekun: Renata Purgał
Wojewódzki Konkurs Biblijny
- etap szkolny
11.12.2015 r. Ręczno
do etapu rejonowego w Radomsku dostały się: 
Urszula Margas kl. IA i Marta Pabich kl. IB
opiekun: Ewa Pawlikowska
Podsumowanie  roku sportowego LZS
19.12.2015 r. Łódź
V miejsce w rywalizacji wojewódzkiej szkół gimnazjalnych
 opiekun: Jolanta Patura
X Eklologiczny Rajd 
"Barbórka w Kleszczowie"
27-28.11.2015 r. Kleszczów
I miejsce w konk. plastycznym - Paulina Krasoń kl. II
II miejsce w konk. wiedzy o gm. Kleszczów - Maria Jarosińska kl. II
II miejsce w konk. z j. ang. - Agnieszka Faryś kl. II
II miejsce w konk. literackim - Kacper Początek kl. II
IV miejsce w konk. wiedzy PTSM - Kacper Świstak kl. II
IV miejsce w konk. pływackim - Michał Hajzler kl. II
VI miejsce w konk. pływackim - Patryk Jankowski kl. II
opiekun:Aurelia Kusa
Kuratoryjny Konkurs Geograficzny
- etap szkolny
27.11.2015 r. Ręczno
do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie:
Albert Będkowski kl. III, Paulina Krasoń i Maciej Mazurek kl. II
opiekun: Aurelia Kusa
Konkurs
"Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"
15.01.2015 r. Moszczenica
III miejsce w etapie parkowym:
Albert Będkowski kl. III, Paulina Krasoń,
Katarzyna Cieslik, Maciej Mazurek z kl. II
opiekun: Aurelia Kusa, Beata Widulińska

Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek
15.01.2015 r. Szydłów
I miejsce - Małgorzata Dura kl. III
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Podsumowanie roku sportowo - turystycznego LZS
pow. piotrkowskiego
12.02.2016 r.
II miejsce w kat. szkół podstawowych
III miejsce w kat. szkół gimnazjalnych
Kuratoryjny Konkurs J. Niemieckiego -
 etap rejonowy 14.01.2016 r. Piotrków Tryb.

do etapu wojwódzkiego zakwalifikowała się

Katarzyna Cieslik  z wynikiem 91,25%
opiekun: Renata Bukacka
IX Powiatowy Przegląd Piosenki Angielskiej
"Litte Stars of Stage" (SP)
04.03.2016r. Moszczenica
wyróżnienie otrzymały:
Emilia Margas kl. III
Marta Marszalik kl. VI
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Interdyscyplinarny Konkurs
Ekologiczno - Regionalny
18.01.2016 r. Ręczno
do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Albert Będkowski oraz Małgorzata Dura z kl. III 
opiekun:Aurelia Kusa, Beata Widulińska
Gminny Konkurs Pożarniczy
w ramach OTWP
9.03.2016 r. Ręczno
do etapu powiatowego zakwalifikowała się
Katarzyna Cieslik z kl. II
opiekun: Jolanta Patura
XV Wojewódzki Konkurs Biblijny
-etap rejonowy
3.03.2016 r. Radomsko
III miejsce - Urszula Margas kl. I A
opiekun: Ewa Pawlikowska
Halowe Indywidualne Mistrzostwa LZS
w LA woj. łódzkiego szkół podstawowych
06.04.2016 r. Spała
I miejsce w biegu na 60 m -Maria Zimna kl. V
II miejsce w biegu na 60 m - Patryk Kowalski kl. VI
II miejsce skok w dal - Piotr Lewański kl. VI
III miejsce skok w dal - Maria Zimna kl. V
III miejsce sztafeta  4x200
Oliwia Bałazińska, Agata Stefańska,
Patrycja Stępień, Zimna Maria
opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska
Halowe Indywidualne Mistrzostwa LZS
w LA woj. łódzkiego szkół gimnazjalnych
07.04.2016 r. Spała
II miejsce sztafeta  4x200
Aleksandra Dura kl. III Martyna Kulikowska kl. III
Joanna Flasz kl. III, Marcelina Kowalska kl. II
opiekun: Elżbieta Stefańska
Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych
Zespołów Wokalno - Tanecznych, Wokalnych,
Wokalno - Instruamentalnych
w woli Krzysztoporskiej
23.04.2016 r.
I miejsce kl. I-III Zuzanna Kowalska
I miejsce kl. gimnazjum Małgorzata i Aleksandra Dura
opiekun: Justyna Pakosz Kowalska
Wojewódzki etap kuratoryjnego
Konkursu J. Niemieckiego -
  10.03.2016 r. Łódź
tytuł laureata otrzymała Katarzyna Cieslik
z wynikiem 95%
opiekun: Renata Bukacka
XV Powiatowy Konkurs Literacki
pn. "Kryminał z biblioteką w tle"
18.11.2015 r.
III miejsce zajęła Paulina Krasoń kl. II
opiekun: Jadwiga Korpas
Czwórbój lekkoatletyczny SP
eliminacje gminne
11.05.2016 r. Ręczno
I miejsce chłopcy
I miejsce dziewczęta
opiekun: Jolanta Patura
XXI Ogólnopolski Podhalański
Rajd Narciarski
03-06.2016 r. Biały Dunajec
I miejsce drużyna: M. Kulikowska, M. Hajzler,
E. Skalska, R. Sala
I miejsce w klasyfikacji powiatowej i wojewódzkiej
I miejsce w konk. wiedzy o Podhalu - M. Kulikowska kl. III
I miejsce w biegu narciarskim - M. Hajzler
opiekun: Aurelia Kusa
Czwórbój lekkoatletyczny SP
eliminacje powiatowe
17.05.2016 r. Moszczenica
I miejsce dziewczęta
M. Leszczyńska, A. Stefańska, O. Bałazińska,
M. Zimna, M. Stępień, K. Andre
opiekun: Jolanta Patura, E. Stefańska
Interdyscyplinarny Konkurs
Ekologiczno - Regionalny
18.01.2016 r. Piotrków Tryb.
tytuł finalisty konkursu zdobył
Albert Będkowski kl. III (67%)
opiekun: Aurelia Kusa, B. Widulińska
II Rzut Ligi Lekkoatletycznej
Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
Kleszczów
06.06.2016 r
I miejsce w biegu na 1000 m -Michał Hajzler kl. II G.
I miejsce w pchnięciu kulą - Klaudia Flejterska kl. IA G.
I miejsce w biegu na 200 m - Martyna Leszczynska kl. VI
II miejsce w biegu na 60 m - Patryk Kwalski kl. VI
III miejsce w skoku wzwyż - Maja Piątek kl.  II G.
III miejsce w skoku w dal - Piotr Lewański  kl. VI
III miejsce w biegu na 60 m - Maria Zimna kl. V
III miejsce w skoku w dal - Aleksandra Dura kl. III G.
III miejsce sztafeta szwedzka SP -
Martyna Leszczyńska, Agata Stefańska, Oliwia
Bałazińska, Maria Zimna
III miejsce sztafeta 4x200
Aleksandra Dura, Małgorzata Dura, Joanna Flasz kl. III
Marcelina Kowalska kl.II

opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS
woj. łódzkiego w LA
9.06.2016 r.
Kutno
I miejsce w biegu na 1000 m -Michał Hajzler kl. II G.
I miejsce w pchnięciu kulą - Klaudia Flejterska kl. IA G.
II miejsce w skoku w dal - Aleksandra Dura kl. III G.
II miejsce w biegu na 60 m - Maria Zimna kl. V
III miejsce w biegu na 100 m - Małgorzata Dura
III miejsce w skoku wzwyż - Patrycja Flejterska  III G.
opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska
XXXVII Ogólnopolskie Spotkania
z Poezją M. Konopnickiej
22.05.2016 r. Przedbórz

Aleksandra Borkowska - wyróżnienie
opiekun: Mariola Chojnacka

Gala Bibliotek Publicznych
- konkurs plastyczny
pn. "Biblioteka moich marzeń"
22.05.2016 r. Gorzkowice
II miejsce - Bartłomiej Woźnica
wyróżnienie - Oliwia Szmalec
opiekun: Mariola Chojnacka
IV Powiatowy Konkurs o Unii Europejskiej
i Samorządzie Terytorialnym
6.05.2016 r. Piotrków Tryb.
II miejsce
- Żaneta Łysoń, Klaudia Purgał, Natalia Sala kl. III
Agnieszka Faryś kl. II
opiekun: Bogumiła Stojecka

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk