SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

NASZE SUKCESY
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
29.03. 2017 r.
Piotrków Tryb.
II miejsce - Mateusz Skrobek kl. VI SP
II miejsce - Katarzyna Cieślik kl. III Gim.
opiekun: J. Patura
XXII Podhalański Rajd Narciarski w Białym Dunajcu
2-5.03. 2017 r.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej:
Weronika Kulikowska kl. III, Kacper Świstak kl. III,
Rafał Sala kl. III
III miejsce w klasyfikacji drużynowej:
Paulina Strzelczyk kl. III, Michał Hajzler kl. III,
Mateusz Pięta kl. III
I miejsce w sprawnościowym torze przeszkód:
Kacper Świstak kl. III
III miejsce w promocji zagrody turystycznej
- cała drużyna
opiekun: Aurelia Kusa
 I rzut Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS
14.06.2017 r.
Kleszczów
 I miejsce w skoku w dal - Maria Zimna kl. VI SP
I miejsce sztafeta 400-300-200-100:
M. Zimna, K. Andre, K. Babczyńska, P. Stępień
I miejsce w skoku w dal - Marcelina Kowalska kl. III
I miejsce w biegu na 1000 m - Michał Hajzler kl. III
II miejsce w skoku wzwyż - Wiktor Balcerek kl. III
II miejsce pchnięcie kulą - Klaudia Flejterska kl. II A
III miejsce w skoku w dal - Weronika Lewańska kl. III
opiekun: E. Stefańska, J. Patura
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS
woj. łódzkiego w LA
9.06.2017 r.
Kutno
II miejsce w biegu na 1000 m - Michał Hajzler kl. III
II miejsce w skoku w dal  - Maria Zimna kl. VI

II miejsce rzut piłeczką palant. - Kacper Cieśla kl. VI
II miejsce w skoku wzwyż - Maja Piątek kl. II A
II miejsce w pchnięciu kulą - Adrian Krasoń kl. III
II miejsce w skoku wzwyż - Wiktor Balcerek kl. III
III miejsce w skoku w dal - Marcelina Kowalska kl. III
III miejsce w pchnięciu kulą - Klaudia Flejterska kl. II A
II miejsce sztafeta 4x100 chłopcy:
W. Balcerek, M. Hajzler, P. Kopacki, D. Krasoń
III miejsce sztafeta 4x100 dziewczęta:
M. Pabich, M. Kowalska, W.Lewańska, A. Sobczyk
III miejsce sztafeta szwedzka:
M.Zimna, K. Andre, J. Stępień, M.Stępień
opiekun: E. Stefańska, J. Patura
Konkurs Piosenki w Wolborzu
22.04.2017 r.
I miejsce - Emilia Margas kl. V
Nagroda Starosty - zespół "Iskierki" kl. III SP
Nagroda Starosty - Zuzanna Kowalska kl. III SP
wyróżnienie - Urszula Margas kl. II A gim.
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Półfinał Wojewódzki czwórboju LA
dziewcząt szkół podstawowych

24.05.2017 r.
Opoczno
III miejsce dziewczęta:
Maria Zimna kl. VI, Patrycja Stępień kl. VI, Julia Stępień kl. VI
Karolina Andre kl. V, Małgorzata Stępień kl. VI, Iga Piatek kl. V
opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska
Powiatowy czwórbój  LA
szkół podstawowych

18.05.2017 r.
Moszczenica
I miejsce dziewczęta:
Maria Zimna kl. VI, Patrycja Stępień kl. VI, Julia Stępień kl. VI
Karolina Andre kl. V, Małgorzata Stępień kl. VI, Iga Piatek kl. V
opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska
Eliminacje Gminne w czwórboju LA
szkół podstawowych

16.05.2017 r.
Ręczno
I miejsce dziewczęta:
Maria Zimna kl. VI, Patrycja Stępień kl. VI, Julia Stępień kl. VI
Karolina Andre kl. V, Małgorzata Stępień kl. VI, Iga Piatek kl. V
I miejsce chłopcy:
Kacper Cieśla, Kacper Pięta,Mateusz Lewański,
Dawid Andre z  kl. VI, Hubert Strzelczyk, Wojciech Stępień - kl. V
opiekun: E. Stefańska, J. Patura
Konkurs Biblijny
Radomsko

9.03.2017 r.
W konkursie wzięły udział:
Urszula Margas kl. II A,
Paulina Cygan kl. II A,
Wiktoria Kacprzyk kl. II B
opiekun: Ewa Pawilkowska
Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych
7.03.2017 r.
Spał
II miejsce w skoku wzwyż - Wiktor Balcerek kl. III
III miejsce w biegu na 1000 m - Michał Hajzler kl. III
III miejsce w pchnięciu kulą - Klaudia Flejterska kl. III
opiekun: E. Stefańska, J. Patura
 Halowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
w lekkiej atletyce szkół podstawowych
6.03.2017 r.
Spała
 I miejsce w biegu na 200 m - Maria Zimna kl. VI
I miejsce w biegu na 60 m - Maria Zimna kl. VI
III miejsce sztafeta 4x200 dziewcząt:
M. Zimna kl. VI, K. Andre kl.V, K. Babczyńskakl.IV, P. Stępień kl.VI
opiekun: E. Stefańska, J. Patura
Podsumowanie Roku Sportowo - Turystycznego
pow. piotrkowskiego
Ręczno, styczeń 2017 r.
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Ręcznie
III miejsce - Gimnazjum w Ręcznie
opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska
XVI Edycja Ogólnopolskiego  Konkursu
Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski
4.11. 2016 r. - etap szkolny
13.01.2017 r. etap parkowy w Moszczenicy
klasa III Gimnazjum IV miejsce drużynowo:
Paulina Krasoń, Katarzyna Cieślik
Agnieszka Faryś, Weronika Świtała
opiekun: Aurelia Kusa
Konkurs Geograficzny Kuratoryjny
31.01.2017r.
Piotrków Tryb.
etap rejonowy konkursu
Paulina Krasoń - 63,3%
Maciej Mazurek - 60%
Amelia Hernoga - 51,7%
opiekun: Aurelia Kusa
Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek
w Szydłowie
styczeń 2017 r.

I miejsce - Urszula Margas kl. II A
III miejsce - Rafał Szopa kl. III
III miejsce - Emilia Margas kl. IV
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
Konkursy o tematyce świątecznej:
"Najpiękniejsza szopka betlejemska"
Przedbórz styczeń 2017 r

II miejsce Szkoła Podstawowa
II miejsce Gimnazjum
opiekun: Danuta Piątek
XI Ekologiczny Rajd
Barbórka w Kleszczowie
2-3.12.2016 r.
Kleszczów
I miejsce w konkursie j. angielskiego  - Agmnieszka Faryś
IV miejsce w konk. plastycznym - Paulina Krasoń kl. III
II miejsce w konk. wiedzy o gminie Kleszczów - Urszula Margas kl. III
opiekun: Aurelia Kusa
Konkurs plastyczny :
"Piotrków Tryb. kolebką polskiej demokracji"
14.12.2016 r.
Piotrków Tryb.
I miejsce - Adrian Krasoń  kl. III
wyróżnienie - Wiktoria Kacprzyk kl. II B
XVI Wojewódzki Konkurs Biblijny
"Nam zaś objawił to Bóg przez Ducha"
Gimnazjum 15.12.2016 r.
Ręczno
do etapu rejonowego zakwalifikowały się:
Urszula Margas kl. II A
Wiktoria Kcprzyk kl. II B
Paulina Cygan kl. II A
opiekun: Ewa Pawlikowska
 XXII Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych 20.10.2016 r.
Ręczno
do etapu rejonowego zakwalifikowały się :
Emilia Margas i Iga Piątek z kl. V
opiekun: Ewa Pawlikowska
Podsumowanie Sezonu Sportowo - Turystycznego
LZS woj. łódzkiego
18.12.2016 r.
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Ręcznie
V miejsce - Gimnazjum w Ręcznie
opiekun: Jolanta Patura, Elżbieta Stefańska
Indywidulane Halowe Mistrzostwa woj. łódzkiego
w lekkiej atletyce SP i Gimnazjum
2.12.2016 r.
Spała
I miejsce skok w dal - Julia Stępień kl. VI
II miejsce w biegu na 200 m - Maria Zimna kl. VI
III miejsce w biegu na 60 m - Maria Zimna kl. VI
II miejsce w biegu na 1000 m - Michał Hajzler kl. III
III miejsce sztafeta dziewcząt 4x200:
M. Zimna kl. VI, K. Andre kl. V, J. Zalas kl. V, K. Babczyńska kl. IV
opiekun: E. Stefańska, J. Patura
IX Powiatowy Turniej  Recytatorski
"Emocje zakute w słowach - strofy w romantycznej odsłonie"
28.10.2016 r.
Piotrków Tryb.
II miejsce - Urszula Margas kl. II A
wyróżnienie - Bartosz Żak kl. III
opiekun: Jadwiga Korpas, Danuta Piątek
LIGA LEKKOATLETYCZNA ZRZESZENIA LZS WOJ. ŁÓDZKIEGO
DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZA ROK 2015/16
III MIEJSCE
SZKOŁA PODSTAWOWA
I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
dla szkół podstawowych i gimnazjalnych
w Kleszczowie
7.10.2016 r. 
I miejsce w biegu na 60 m - Maria Zimna kl. VI SP
I miejsce w biegu na 1000 m - Michał Hajzler kl. III
II miejsce w skoku wzwyż - Wiktor Balcerek kl. III
II miejsce pchnięcie kulą - Klaudia Flejterska kl. III
III miejsce w skoku w dal - Mateusz Pięta kl. III
III miejsce sztafeta szwedzka dziewcząt:
M. Zimna kl. VI, K. Andre kl.V, J. Zalas kl.V, P. Stępień kl.VI
opiekun: E. Stefańska, J. Patura
Konkurs Geograficzny Kuratoryjny
25.11.2016 r.
etap szkolny
 do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Amelia Hernogakl. II B
Paulina Krasoń kl. III
Maciej Mzurek kl. III
opiekun: Aurelia Kusa
 IX Gwiaździsty Rajd Rowerowy
Sulejów
22.09.2016 r.
I miejsce w rzucie lotką  - Natalia Piwowarczyk kl. I B
II miejsce w klasyfikacji drużynowej
(Joanna Czerkawska, Kacper Stępień, Kamil Majchrzak)
opiekun: Aurelia Kusa

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk