SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?


NASZE SUKCESY
 Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
08.06.2018 r.  Kutno
miejsce w biegu na 100 m - Maria  Zimna  kl. VII
I miejsce w rzucie piłeczką palantową - Kacper Cieśla kl. VII
II miejsce w skoku w dal - Julia Stępień  kl. VII
II miejsce w skoku w dal - Mateusz  Lewański kl. VII
III miejsce w biegu na 200 m - Karolina Andre kl. VII
I miejsce sztafeta szwedzka dziewcząt: M. Zimna, M. Stępień, K. Andre, J. Stępień

I miejsce sztafeta szwedzka chłopców: K. Cieśla, M. Lewański, K. Pięta, A. Stępień
I miejsce w pchniąciu kulą - Klaudia Flejterska kl. III A

II miejsce w biegu na 100 m - Jakub   Zimny  kl. III A
II miejsce w skoku wzwyż - Maja Piątek kl. III A
III miejsce w biegu na 300 m - Marta Pabich kl. III B

III miejsce w skoku w dal - Gabriela Hernoga kl. II B
opiekunowie: J. Patura, E. Stefańska
 Powiatowy Konkurs Plastyczny
"Książka moich marzeń"
o tematyce historycznej
27.05.2018 r. Gorzkowice - Ręczno
I miejsce - Jagoda Woźnica kl. VII
II miejsce - Natalia Krasoń kl. VI
II miejsce - Jagoda Stępień kl. IV A
opiekun: Bożena Sobczyk
Powiatowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych
Zespołów Wokalnych, instrumentalnych
Wola Krzysztoporska 14.04.2018 r.  
I miejsce duet:
Marta Marszalik kl. II A Gim.i Patrycja Stępień kl. VII
opiekun: Justyna Pakosz - Kowalska
II Rzut Ligi LA  Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
21.05.2018 r. Kleszczów
III miejsce w biegu na 100 m - Jakub Zimny kl. III A
I miejsce w pchniąciu kulą - Klaudia Flejterska kl. III A
I miejsce w biegu na 60 m - Maria Zimna kl. VII

I miejsce w rzucie piłeczką palantową - Kacper Cieśla kl. VII

II miejsce sztafeta szwedzka dziewcząt: M. Zimna, P. Stępień, K. Andre, J. Stępień
III miejsce w biegu na 200 m - Karolina Andre kl. VI
opiekun: E. Stefańska, J. Patura
Wiosenne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS
.25.04.2018 r.  Wolbórz
III miejsce Karolina Andre kl. VI
opiekun: E. Stefańska, J. Patura
Mistrzostwa Halowe Indywidualne  w Lekkiej Atletyce Zrzeszenia LZS
22.03.2018 r.  Spała
II miejsce w skoku wzwyż - Maja Piątek kl. III A
II miejsce w pchnięciu kulą - Klaudia Flejterskai kl. III A
opiekun: E. Stefańska, J. Patura
 Konkurs geograficzny- kuratoryjny
 02.03.2018 r. Łódź
Paweł Jędrzejczyk zdobył tytuł finalisty
ena etapie wojewódzkim uzyskał 81,43%pkt.
opiekun: Aurelia Kusa
Konkurs geograficzny- kuratoryjny
19.01.2018 r.; 16.02 Piotrków Tryb.
do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się
Paweł Jędrzejczyk kl. III A
opiekun: Aurelia Kusa
III etap Konkursu Parki Krajobrazowe  Polski 
12.01.2018 r. Moszczenica
IV miejsce drużynowo:
Roksana Kręglewska kl. II A
Bartosz Sobczyk kl. II A
Ewelina Purgał kl. II B

Martyna Kuczyńska kl. II B
opiekun; Aurelia Kusa, Beata Widulińska
Konkurs kuratoryjny z j. angielskiego
02.01.2018 r. Piotrków Tryb.
 do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Urszula Margas
opiekun: Renata Banaszczyk
 Powiatowe podsumowanie
 
działalności sportowo - turystycznej LZS 
26.01.2018 r.
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Ręcznie w sporcie
II miejsce Gimnazjum w Ręcznie w sporcie
V miejsce - Gimnazjum w Ręcznie w turystyce
XXIII Konkurs Wiedzy Biblijnej dla Szkół Podstawowych
27.10.2017 r. Radomsko
 do etapu rejonowego zakwalifikowały się:
Emilia  Margas, Iga Piątek, Martyna Lasek z  kl. VI
 
opiekun:Irena Łydżba - Ludwikowska

X Powwiatowy Turniej Recytatorski "Emocje zakute w słowach" 
26.10.2017 r. Piotrków Tryb.

I miejsce - Urszula Margas kl. III A
wyróżnienie - Natalia Piwowarczyk kl. II B
opiekunowie: Małgorzata Olszta, Jadwiga Korpas
XVIII Wojewódzki Konkurs Biblijny
14.12.2017 r. Ręczno
do etapu rejonowego zakwalifikowały się: 
Paulina Cygan kl. III A, Wkitoria Kacprzyk kl. III B, Ewelina Purgał kl. II B
opiekun: Ewa Pawlikowska
Konkurs kuratoryjny z j. angielskiego
07.11.2017 r. Ręczno
do etapu rejonowego zakwalifikowała się Urszula Margas
opiekun: Renata Banaszczyk
XII Rajd Ekologiczny "Barbórka w Kleszczowie"
24 - 25.11.2017 r. Kleszczów
I miejsce w konk. j. angielskiego - Urszula Margas kl. III A
II miejsce wkonk. literackim -  Emilia Margas kl. VI
IV miejsce w konk. plastycznym - Paulina Cygan kl. III A
IV miejsce w konk. wiedzy o gminie Kleszczów - Amelia Szopa kl. VI
IV miejsce w konk. wiedzy o PTSM - Iga Piątek kl. VI
opiekun: Aurelia Kusa, Barbara Mrozińska
Konkurs geograficzny- kuratoryjny
24.11.2017 r. Ręczno
do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Amelia Hernoga kl. III B
Paweł Jędrzejczyk kl. III B
opiekun: Aurelia Kusa
XIII Gwiaździsty Rajd Rowerowy 
29.09.2017 r. Sulejów
I,II, III miejsce wklasyfikacji drużynowej: 
I miejsce-  K. Stępień, U. Margas, A. Zalas kl. III A
II miejsce - Sz. Strychalski, E. Purgał, A. Stefańska
III miejsce - W. Skowron, p. Fijołek, P. Cygan 
opiekunowie: Aurelia Kusa, Elżbieta Stefańska
Halowe Indywidualne Zawody w Lekkiej Atletyce Zrzeszenia LZS
1.12.2017 r.  Spała
II miejsce w biegu na 100 m - Kacper Cieśla kl. VII
III miejsce w biegu na 60 m - Maria Zimna kl. VII
II miejsce w pchnięciu kulą - Klaudia Flejterska kl. III A
III miejsce w skoku w dal - Patryk Królikowski kl. III A
opiekunowie: J. Patura, E. Stefańska
 Wojewódzkie podsumowanie działalnośći sportowo - turystycznej LZS
16.12.2017 Łódź
II miejsce szkoła podstawowa
IV miejsce gimnazjum
I Rzut Ligi LA Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego
22.09.2017 r. Kleszczów
I miejsce w rzucie piłeczką palantową - Kacper Cieśla kl. VII
II miejsce w skoku w dal - Maria Zimna kl. VII
III miejsce w rzucie piłeczką palantową - Julia Stępień kl. VII

II miejsce sztafeta szwedzka dziewcząt: M. Zimna, M. Stępień, K. Andre, J. Stępień
I miejsce w pchniąciu kulą - Klaudia Flejterska kl. III A

I miejsce w skoku w dal - Patry Królikowski kl. III A
II miejsce w skoku wzwyż - Maja Piątek kl. III A
II miejsce w skoku w dal - Piotr Lewański kl. II A
III miejsce w biegu na 100 m - Martyna Leszczyńska kl. II A
III miejsce sztafeta szewedzka 4x100 dz. O. Bałazińska, M. Leszczyńska z kl. II A oraz G. Hernoga, M. Pabich z kl. II B 
III miejsce w biegu na 100 m - Jakub Zimny  kl. III A

opiekunowie: J. Patura, E. Stefańska

 Podsumowanie Ligi LA 2016/2017 Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego Szkół Gimnazjalnych
22.09.2017 r.  Kleszczów
 II miejsce Gimnazjum w Ręcznie

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

Podręczniki 2019/20

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk