SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

W dniach od 24 – 25 listopada grupa uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum w Ręcznie uczestniczyła w XII Rajdzie Ekologicznym „Barbórka w Kleszczowie”. Rajd rozpoczął się przedstawieniem ekologicznym pt. „Kap, kap, kap woda zmienia świat” przygotowanym przez uczniów SP w Kleszczowie, następnie odbyły się zaplanowane konkursy, po których uczestnicy wyruszyli na zwiedzanie Kleszczowa.

Czytaj więcej...

rowerzysta29 września 12 osobowa grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w XIII Gwiaździstym Rajdzie Rowerowym w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu. Młodzież wraz z opiekunami: p. Aurelią Kusa i p. Elżbietą Stefańską pokonała trasę z Ręczna przez Paskrzyn, Stobnicę, Trzy Morgi, Białą, Kurnędz, do Ośrodka "Dresso" w Sulejowie.

Czytaj więcej...

.W dniach 2-5.03.2017r. odbył się w Białym Dunajcu XXII Ogólnopolski Podhalański Rajd Narciarski. Uczestniczyło w nim 8 uczniów (2 drużyny) z naszej szkoły wraz z opiekunem p. Aurelią Kusa. Uczniowie wzięli udział w konkurencjach rajdowych: konkursie wiedzy o Tatrach i Podhalu, sprawnościowym torze przeszkód oraz w mini – biatlonie.

Czytaj więcej...

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Stan jakości powietrza

Podręczniki 2022/23

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk