SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

W dniach 06-09.03. 2014 r. odbył się w Białym Dunajcu odbył się XIX Ogólnopolski Podhalański Rajd Narciarski, w którym uczestniczyły 2 drużyny z naszej szkoły pod opieką p. Aurelii Kusa.
Celem rajdu było poznanie walorów kulturalno - krajoznawczych regionu podhalańskiego oraz aktywny wypoczynek młodzieży. Uczestnicy brali udział w konkurencjach rajdowych:
Karolina Stefańska i Agata Skalska w konkursie wiedzy o regionie Tatr, Franek Wroński i Milan Kowalski w sprawnościowym torze przeszkód, a Roksana Kowalska i Piotr Smolarczyk w śniegowym torze przeszkód. Uczniowie wywalczyli wraz z innymi drużynami III i IV miejsce w klasyfikacji powiatów i I miejsce w klasyfikacji województw.

Oprócz konkurencji rajdowych młodzież wysłuchała prelekcji o kulturze Podhala i koncertu muzyki góralskiej. Poznali również ciekawe zakątki Zakopanego oraz weszli na Kalatówki, skąd podziwiali piękną panoramę Tatr. W drodze powrotnej zwiedzili Wawel i Stare Miasto w Krakowie. Piękna pogoda i niezapomniane widoki gór sprawiły, że rajd był bardzo udany.

przygotowała: Aurelia Kusa

biały dunajec rajd

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk