SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

01.12.2012r. o godz. 9.00 rozpoczął się VII Ekologiczny Rajd "Barbórka w Kleszczowie". Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum wraz z opiekunami: p. Aurelią Kusa i p. Barbarą Mrozińską. Uczestnicy rajdu wzięli udział w pieszej wycieczce do kościoła, gdzie znajduje się figura św. Barbary, w wycieczce autokarowej po gminie Kleszczów oraz warsztatach plastycznych.
Szczególną atrakcją było zwiedzanie kompleksu dydaktyczno - sportowego SOLPARK, korzystanie z basenu oraz spotkanie z górnikiem.
W programie rajdu znalazły się liczne konkursy, w których nasi uczniowie odnieśli sukcesy. W konkursie ekologicznym Bartosz Wroński z kl. IB zajął I miejsce, w konkursie literacko - poetyckim Oliwia Cieślik z kl. IIB zajęła I miejsce, natomiast na V miejscu uplasowała się uczennica kl. V - Agnieszka Faryś. Kolejnym konkursem był test turystyczny z języka angielskiego, w którym Wiktor Kobędza z kl. II B zajął II miejsce, a konkursie manualno - technicznym Milan Kowalski z kl. II B zajął III miejsce.
przygotowała: Aurelia Kusa
bełchatów rajd

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk