SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

W dniu 03-05.10.2014r.uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XXI Ogólnopolskim Pieszym Zlocie Ekologicznym „Bory Tucholskie 2014". Zlot odbywał się na terenie Borów Tucholskich w Centralnym Ośrodku Doskonalenia Kadr SW „Zacisze" w Suchej Nad Zalewem Koronowskim. Celem zlotu było poznanie walorów turystyczno- krajoznawczych tego terenu oraz uczczenie Światowego Dnia Turystyki. W programie zlotu znalazło się wiele atrakcji m.in. konkursy wiedzy. „Obraz krajoznawczo-turystyczny Borów Tucholskich", „Rzeki, jeziora, lasy w Polsce" oraz „Rozpoznaję drzewa, rośliny, zwierzęta". Wszyscy uczestniczyli także w otwarciu ścieżki rekreacyjnej „PZV Zdrowie" w miejscowości Lubiewice. Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w konkursach: w konkursie „Rozpoznaję drzewa, rośliny, zwierzęta" Paweł Stępień z klasy III a zajął II miejsce, a drużyna a w składzie: Małgorzata Dura, Paweł Dziadczyk i Franciszek Wroński (wszyscy z klasy II gimnazjum) zajęła V miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych i gimnazjalnych. W drodze powrotnej uczestniczy zwiedzili Rynek Staromiejski w Toruniu.
bory tucholskie

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk