SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

W dniach 05-08.03.2015 r. w Białym Dunajcu odbył się XX Ogólnopolski Podhalański Rajd Narciarski, w którym uczestniczyła 9 osobowa grupa dziewcząt z klas II i III a pod opieką p. Aurelii Kusa.
Celem rajdu było poznanie walorów kulturalno – krajoznawczych regionu podhalańskiego oraz popularyzacja turystyki górskiej i aktywnego wypoczynku.
W czasie rajdu odbyły się regulaminowe konkursy m.in. test wiedzy o Tatrach i Podhalu, sprawnościowy tor przeszkód oraz bieg narciarski. Drużyna z naszej szkoły (dziewczęta z klasy II) zdobyła IV miejsce w klasyfikacji drużynowej a wraz z innymi drużynami z powiatu piotrkowskiego wywalczyliśmy I miejsce w klasyfikacji powiatów i I miejsce w klasyfikacji województw.
W drodze do Białego Dunajca odwiedziliśmy Wadowice, a w Zakopanem zwiedziliśmy ciekawe zakątki tego miasta. Odbyły się także wędrówki po górach m.in. Doliną Białego, Doliną Strążyską i ścieżką pod reglami skąd podziwialiśmy piękną panoramę Tatr. Piękna, słoneczna pogoda, wspaniałe widoki gór oraz smaczne oscypki sprawiły, że rajd był bardzo udany.
Zredagowała: Aurelia Kusa

biały dunajec  biały dunajec2

biały dunajec4        biały dunajec3    

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk