SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

W dniach 27-28. 11. 2015r. odbył się Jubileuszowy X Ekologiczny Rajd „Barbórka w Kleszczowie”. Uczestnikami rajdu była 9 osobowa drużyna z naszej szkoły pod opieką p. Aurelia Kusa.

W bardzo bogatym programie rajdu znalazły się: inscenizacja ekologiczna pt. „Nie gaśmy gwiazd”, występ młodzieżowej orkiestry dętej, wycieczka autokarowa po gminie Kleszczów, ognisko, zwiedzanie kompleksu dydaktyczno-sportowego „Solpark” i korzystanie z basenu oraz gra terenowa i dyskoteka.
Odbyło się także wiele konkursów, w których uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca:
W konkursie plastycznym Paulina Krasoń z klasy II zajęła I miejsce, w konkursie wiedzy o gminie Kleszczów Maria Jarosińska z kl. II zajęła II miejsce, w konkursie z języka angielskiego Agnieszka Faryś z klasy II zajęła II miejsce, w konkursie literackim Kacper Początek z kl. II zajął II miejsce, w konkursie wiedzy o PTSM Kacper Świstak z kl. II zajął IV miejsce, a w konkursie pływackim uczeń Michał Hajzler zajął IV miejsce natomiast Patryk Jankowski zajął VI miejsce (obaj z klasy II).
Uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody i w znakomitych humorach powrócili do domu.
                                                                                                                                   Zredagowała: Aurelia Kusa
DSC02009 DSC02022 DSC02034
DSC02038 DSC02041 DSC02047

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk