SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

Kolejny już raz odbył się w Kleszczowie w dniach 2-3.12.2016 r. XI Ekologiczny Rajd „Barbórka w Kleszczowie”. Naszą szkołę reprezentowała 7 osobowa drużyna pod opieką p. Aurelii Kusa. Rajd rozpoczął się do ekologicznego przedstawienia pt. "Szumi las” w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej w Kleszczowie. W programie rajdu znalazły się także: gra terenowa, wycieczka autokarowa po gminie Kleszczów, ognisko, korzystanie z basenu w Solparku oraz liczne konkursy.Uczennice naszej szkoły odniosły sukcesy w konkursach wiedzy i artystycznym. Agnieszka Faryś z kl. III zajęła I miejsce w konkursie z j. angielskiego, Paulina Krasoń z kl. III zdobyła IV miejsce w konkursie plastycznym, a w konkursie wiedzy o gminie Kleszczów na VI miejscu uplasowała się Urszula Margas z kl. II a. Ciekawy program i liczne atrakcje sprawiły, że wszyscy byli bardzo zadowoleni z udziału w rajdzie.
zredagowala: Aurelia Kusa
23
47
56
1

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Podręczniki 2020/21

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk