SP RĘCZNO

Szkoła Ręczno

Potrzebujesz pomocy?

 
Rok szkolny 2020/2021

KLASY  I - III 
Klasa  Uczeń
Klasa "0" A   
Ożarek Wojciech
Prochoń Lena
Świstak Igor
Tręda Barbara
Klasa "0" B   
Nowak Gabriela
Patek Natalia
Składnik Anna
Skrobek Dawid
Stępień Oskar
Szymczyk Natalia
Klasa I A Dorosławska Hanna
Korpas Amelia
Michalska Maria
Tręda Iga
Klasa I B Bańkowska Iga
Cieślik Krzysztof
Danecka Aniela
Hofman Lena
Jagieło Helena
Mrugała Joel
Klasa II
Chablewski Adam  
Gaj Aleksander
Korycińska Klaudia
Kozielewska Zofia
Ożarek Stanisław
Sosnowska Patrycja
Stępień Szymon
Klasa III
Korpas Natalia
Kowalski Mikołaj
Królikowski Oliwier
Łysoń Marcel
Sala Nikola
Szmalec Dawid
Tokarski Adam
Wołczyk Piotr
Zimny Mateusz

KLASY IV - VIII

Klasa
Uczeń średnia ocen
Klasa IV
Piętos Lena                    5,45
Sosnowska Katarzyna                    5,36
Michalska Lena                    5,36
Kulawiak Daria                    5,36
Janiec Natasza                    5,30
Michalczyk Karolina                    5,27
Piątek Zuzanna                    5,18
Mazurek Barbara                    5,18
Jakubczyk Paweł                    5,09
Tręda Maria                    5,09
Cieślik Filip                    5,0
Patek Wojciech                    5,0
Wilczyńska Wiktoria                    5,0
Ogłoza Kalina                    4,82
Strzelczyk Magdalena                    4,91
Wilczyńska Natalia                    4,82
Klasa V
Kołek Michał
5,25
Krasoń Maja
4,83
Skrobek Adam
4,83
Stępień Karolina
4,83
Bałazińska Małgorzata
4,75
Klasa VI A Gaj Nadia
5,31
Kulikowska Marcelina
5,31
Zimna Zuzanna
5,15
Borkowski Kacper
5,0
Purgał Bartłomiej
4,85
Bobras Judyta
4,77
Klasa VI B Skrobek Szymon
5,31
Tręda Michalina
5,15
Danecka Antonina
5,08
Tręda Zuzanna
5,0
Gołatka Maja
4,78
Klasa VII A Stępień Jagoda
5,14
Janiszewska Sandra
5,08
Banaszczyk Natasza
5,07
Patek Natalia
5,07
Haręza Julia
5,0
Kowalska Zuzanna
5,0
Krasoń Gabriela
5,0
Strzelczyk Julia
5,0
Klasa VII B Leszczyńska Emilia
5,29
Kowalski Szymon
5,21
Stępień Julia
5,0
Koryciński Jakub
4,93
Auguścik Martyna
4,86
Jędrzejczyk Julia                    4,79
Klasa VIII Babczyńska Kinga
5,55
Piątek Wiktoria
5,28
Szmalec Oliwia
5,16
Borkowska Aleksandra
4,89
Górski Radosław                    4,78



 

BIP

bip1 logo

Infolinia dla dzieci

telefon zaufania logo

e-Dziennik

librus

Podręczniki 2021/22

 podrecznik111        WYKAZ 
  PODRĘCZNIKÓW

Aktywna Tablica

aktywna tablica logo3

Gimnazjum

Mistrzowie Kodowania

zaprogramuj przyszlosc

Rzecznik Praw Dziecka

logo telefon

Pogoda

Bezpieczny Internet

sieciaki

Bezpieczny Internet

sieciaki a

Pomoc w NET

helpline

Polska Akcja Humanitarna

pajacyk